Педагоги ЗОЕНЦ долучилися до Великодньої ярмарки в Ужгороді | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 06-09 грудня 2022 року - фінал Всеукраїнського екологічного хакатону «X REALITY ECOLOGICAL HACK» (Eco-Hackathon) у 2022 році (онлайн) *** до 15 грудня 2022 року триває І етап Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» у 2022/2023 навчальному році (заочно) *** 14-16 грудня 2022 року - Всеукраїнський конкурс «Земля – наш спільний дім» (очно) *** до 20 січня 2023 року триває І етап науково-технічного конкурсу «Eкo-Техно Україна» у 2022-2023 навчальному році (заочно) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) ***


Педагоги ЗОЕНЦ долучилися до Великодньої ярмарки в Ужгороді

25 квітня на Театральній площі обласного центру зібралися містяни, щоб вшанувати пам’ять загиблих під час вторгнення Росії на нашу рідну Україну. Всі хвилиною мовчання вшанувати пам’ять загиблих як дорослих, так і дітей. Педагоги Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді долучилися до благодійного святкового ярмарку на підтримку 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади і провели цікавий патріотичний майстер-клас з виготовлення пташки Миру.

Діти підходили до столу, де власноруч виготовляли символічних птахів, розмальовували Великодніх зайчиків.

Із заздалегідь вирізаних лекал жовто-блакитних кольорів дітки своїми вмілими пальчиками виготовляли пташок Миру. Більш старші гралися в дидактичні ігри: „Впізнай пташку за дзьобом”; „Сухі і соковиті плоди”, „Лікарські дерева і кущі”, „Впізнай тварину по очах”.

З вірою в нашу Перемогу над окупантами, з піднесеним настроєм та, з виготовленими власноруч синьо-жовтими виробами, учасники майстер класу радісно поверталися додому, на хвилинку забувши про страхіття воєнного часу!

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар