“Наші крилаті друзі” | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** липень – серпень 2024 р. - Всеукраїнський огляд на тему «Наші практичні природоохоронні дії в цифрах» у форматі дашборд (заочно) *** 27 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнський навичковий форум «Юні нобеліанти» (очно) *** 28 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (Profi NENC) (очно) *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


"Наші крилаті друзі"

Під такою назвою цікаве заняття-гру проведено для учнів 5-х класів Ужгородської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 6 імені Василя Гренджі-Донського, присвячене птахам.

Провела його Ольга Величканич, завідувачка відділу біології та дослідницько-експериментальної роботи Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, експерт Інституту еколого-релігійних студій. На цьому занятті апробовано новий набір дидактичних ігор «Вивчаємо рослинний і тваринний світ граючись», розроблений О. Величканич і виданий Інститутом еколого-релігійних студій за підтримки Союзу охорони природи Німеччини.

Виконуючи завдання, юні знавці птахів закріпили знання щодо перелітних і зимуючих птахів Закарпаття, відгадували загадки, з’ясовували, як повинні поводитися в природі справжні природолюби, розв’язували анаграми і кросворд. На завершення заняття кожен намалював тих птахів, які особливо сподобалися.

Також Ганні Попович, вчителю природознавства школи, презентовано вищезгаданий набір дидактичний ігор, який, сподіваємося, стане у нагоді педагогу і учням при проведенні уроків.

Заняття проведено в рамках співпраці Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді (ЗОЕНЦ) з Інститутом еколого-релігійних студій (IERS) за підтримки Союзу охорони природи Німеччини (NABU).

Оксана КРЕМІНЬ, завідувачка відділу організаційно-масової роботи ЗОЕНЦ

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76
  • a200m
  • ngopibet
  • ngopibet
  • dewa288
  • ngopibet