«Лихо століття». Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


«Лихо століття». Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

26 січня 2023 р. в Національному еколого-натуралістичному центрі було проведено виховний урок пам’яті до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту.

Урок було організовано та проведено в offline форматі, з метою ознайомлення з сумними подіями Голокосту в Україні, розкриття сутності розстрілів у Бабиному Яру, виховання почуття патріотизму, любові до людей та посилення бажання вивчати історію своєї країни.

Вихованці гуртків отримали на e-mail посилання для перегляду відеоматеріалу про історію Бабиного Яру. «Історія нашої Батьківщини, на жаль, має й сумні сторінки. Україна – це країна пісні й краси, але в роки Голокосту – це країна смерті. Смерті безвинних…»

«Історія Бабиного Яру» – перегляд відеоматеріалів:

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар