Виховний захід «КРУТИ. Перша свобода і незалежність» до Дня пам’яті Героїв Крут | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


Виховний захід «КРУТИ. Перша свобода і незалежність» до Дня пам’яті Героїв Крут

27 січня 2023 року  в  Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді МОН України був організований і проведений виховний захід «КРУТИ. Перша свобода і незалежність» до Дня пам’яті Героїв Крут.

На заході для вихованців НЕНЦ та їхніх батьків було проведено виховну годину, на якій згадали та обговорили події на станції Крути – трагічну і водночас легендарну сторінку в історії, де завдяки героїзму та сміливості українських вояк Україна була визнана самостійною державою.

Вихованці гуртків колективно створили інсталяцію в пам’ять Героїв Крут, які боролись за свободу батьківщини та українського народу.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар