Проведено колегію директорів обласних закладів позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** вересень 2025 року – червень 2027 року - реалізація Всеукраїнського просвітницько-інформаційного проєкту «ЛісОСВІТА: навчай-надихай-захищай!» (дистанційно) *** 27 - 28 серпня 2026 року - Всеукраїнський навичковий форум «Юні нобеліанти» (очно) *** 23 - 25 вересня 2026 року - фінал Європейського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» (онлайн) *** до 25 вересня 2026 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс робіт юних фото- та відеоаматорів, блогерів «Моя країна – Україна!», присвячений Дню Незалежності України (заочно) *** 27 - 29 жовтня 2026 року -фінал Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв закладів загальної середньої та позашкільної освіти (онлайн) *** жовтень-листопад 2026 року - фінал Всеукраїнського фестивалю екзотичних рослин «Exotic Flora Fest» (очно) *** до 5 листопада 2026 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс для закладів дошкільної освіти та інших інституцій дошкільного дитинства «Дитячий міні-город: від насінини до плодів» (заочно) *** 10 - 30 листопада 2026 року - фінал Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл» (заочно) *** до 15 листопада 2026 року - подання матеріалів до Всеукраїнського конкурсу «Птах року 2026: Лиска» (заочно) *** до 30 листопада 2026 року - подання матеріалів на участь в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2026 році (заочно) *** грудень 2026 року - ІІ етап Всеукраїнського конкурсу проєктів озеленення «Культура домівки» у 2026 році (заочно) ***


Проведено колегію директорів обласних закладів позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму

30 березня 2023 р. Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України під головуванням директора НЕНЦ, доктора педагогічних наук, професора Вербицького Володимира Валентиновича проведена колегія директорів обласних закладів позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму.

Колегія проводилась в он-лайн форматі.

Участь у заході прийняли директори обласних еколого-натуралістичних центрів (станцій юних натуралістів) із різних регіонів України. Приємно було чути директорів Луганського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді (директор – Яковлєв Володимир Афанасійович), Комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (директорка – Коротка Тетяна Олександрівна), Донецького обласного еколого-натуралістичного центру (директорка – Мирна Галина Йосипівна).

Під час проведення колегії обговорювались наступні питання:

  • збереження та підтримка мережі закладів позашкільної освіти еколого-натуралістичного профілю в регіонах, пошуки шляхів входження еколого-натуралістичного напряму в заклади освіти регіону;
  • моделювання майбутнього позашкільної освіти еколого-натуралістичного профілю: перспективи, ризики, виклики;
  • як працювати із дітьми, які опинилися за кордоном, перебувають на тимчасово окупованих територіях;
  • як працювати із територіальними громадами? проблеми, напрями, досвід роботи;
  • позашкільний заклад – простір безпеки для дитини.

За підсумками роботи колегії готується рішення, яке буде розміщено на сайті НЕНЦ.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар