Барви осінніх занять Миколаївського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** до 15 грудня 2023 року - триває заявлення на Всеукраїнський конкурс «Юний селекціонер і генетик» у 2023/2024 навчальному році (заочно) *** до 15 грудня 2023 року - подання матеріалів заочних Всеукраїнських конкурсів: Конкурс внутрішнього озеленення закладів освіти «Галерея кімнатних рослин», Конкурс зовнішнього озеленення закладів освіти «Парад квітів біля школи» (заочно) *** 20 грудня 2023 року - 25 січня 2024 року триватиме заключний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» (заочно) *** до 29 грудня 2023 р. - надсилання фотоматеріалів на Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» (заочно) *** до 19 січня 2024 року - триває реєстрація участі в науково-технічному конкурсі «Eкo-Техно Україна» (заочно) *** до 22 січня 2024 року - подання матеріалів на ІІ етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» (заочно) *** до 1 березня 2024 року - падсилання фотоматеріалів до «Панорами Всеукраїнського профільного табору оздоровлення та відпочинку «Юннат» (заочно) *** до 08 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на участь у VІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин» *** до 28 квітня 2024 року - подання матеріалів на проєкт «ЄНОТІК» *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Барви осінніх занять Миколаївського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді

6 Листопада 2023 року на базі Миколаївського приватного ліцею «Гіпаніс-ЕОС» керівником гуртків Миколаївського ОЕНЦУМ було проведено заняття гуртка «Юні художники-анімалісти».

На заняттях цього гуртка Ганна Петрик виховувє у дітей естетичне ставлення до дійсності та мистецтва, світоглядні уявлення і ціннісні художні орієнтації, розуміння зв’язків мистецтва з природним і предметним середовищем, життєдіяльністю людини. Вихованці розвивають естетичний смак, захоплення красою оточуючого світу, дбайливе ставлення до братів наших менших.В кінці заняття діти виготовили для себе та своїх друзів карнавальні маски з зображенням тварин.

А на заняттях гуртка «Народна творчість» діти виготовили ляльку-мотанку «Янгол».
Цього тижня керівник гуртків Миколаївського ОЕНЦУМ, Жанна Максимова, на базі обласної бібліотеки дітей та юнацтва провела для учнів 7 кл. Миколаївської гімназії № 35 заняття з виготовлення оберегової ляльки-мотанки Пилипівка (27 листопада Пилипів день).

На занятті діти взнали про традиції на Пилипів день, навчилися виготовляти оберегову ляльку-мотанку.

9 грудня на базі Тернівського будинку культури було проведено заняття гуртка «Природа, творчість і фантазія». В цей день була гарна погода, теплий вітер і промінці сонечка надихнули вихованців та керівника , Жанну Максимову, на пластиліновий живопис. Після вчорашньої дощової погоди вони відтворили в малюнках гумові чоботи з різнобарвним осіннім листям. Роботи вийшли яскраві, барвисті, сповнені теплом сьогоднішнього дня.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар