У Чернівцях пройшов учнівський екологічний конгрес «Живи, Земле» | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** до 15 грудня 2023 року - триває заявлення на Всеукраїнський конкурс «Юний селекціонер і генетик» у 2023/2024 навчальному році (заочно) *** до 15 грудня 2023 року - подання матеріалів заочних Всеукраїнських конкурсів: Конкурс внутрішнього озеленення закладів освіти «Галерея кімнатних рослин», Конкурс зовнішнього озеленення закладів освіти «Парад квітів біля школи» (заочно) *** 20 грудня 2023 року - 25 січня 2024 року триватиме заключний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» (заочно) *** до 29 грудня 2023 р. - надсилання фотоматеріалів на Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» (заочно) *** до 19 січня 2024 року - триває реєстрація участі в науково-технічному конкурсі «Eкo-Техно Україна» (заочно) *** до 22 січня 2024 року - подання матеріалів на ІІ етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» (заочно) *** до 1 березня 2024 року - падсилання фотоматеріалів до «Панорами Всеукраїнського профільного табору оздоровлення та відпочинку «Юннат» (заочно) *** до 08 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на участь у VІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин» *** до 28 квітня 2024 року - подання матеріалів на проєкт «ЄНОТІК» *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


У Чернівцях пройшов учнівський екологічний конгрес «Живи, Земле»

Дедалі очевиднішою стає залежність людини від стану навколишнього середовища. Коли ми говоримо про охорону довкілля, то маємо на увазі не тільки рослинний і тваринний світ, а й процеси, то відбуваються в кругообігу енергії, води, зміни в атмосфері, ґрунті, в організмі людини.

Надзвичайно приємно констатувати, що нашим дітям далеко не байдуже в якому світі вони житимуть. Про це 9 листопада 2023 року у рамках учнівського екологічного конгресу «Живи, Земле», котрий відбувся в комунальному закладі «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» у своїх яскравих і змістовних виступах-звітах наголошували учні міста та області.

Юні дослідники вкотре нагадали нам, що господарська діяльність людини змінює ландшафти, порушує зв’язки в природі, котрі встановлювалися протягом мільйонів років, а природа, на жаль, часто не в змозі відновити порушену рівновагу. Яскраві презентації і емоційні захисти, жваве обговорення і щира цікавість до всього нового не залишили байдужими нікого з присутніх, а особливо високим рівнем робіт порадували компетентне журі.

Завдяки позитивному, емоційному й діяльному пориву наших учасників ми впевнені, що усім нам необхідно почати діяти: ми мусимо активно рятувати природне середовище, зберігати й «ремонтувати» свій дім, колись прекрасний, який почав розвалюватися з нашої ж вини. Але робота ця лише тоді дасть позитивні наслідки, коли ми виконуватимемо її не тільки сумлінно, з душею і серцем, але, що дуже важливо, професійно, грамотно, з урахуванням законів природи.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар