У Чернівцях пройшов учнівський екологічний конгрес «Живи, Земле» | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** липень – серпень 2024 р. - Всеукраїнський огляд на тему «Наші практичні природоохоронні дії в цифрах» у форматі дашборд (заочно) *** 27 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнський навичковий форум «Юні нобеліанти» (очно) *** 28 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (Profi NENC) (очно) *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


У Чернівцях пройшов учнівський екологічний конгрес «Живи, Земле»

Дедалі очевиднішою стає залежність людини від стану навколишнього середовища. Коли ми говоримо про охорону довкілля, то маємо на увазі не тільки рослинний і тваринний світ, а й процеси, то відбуваються в кругообігу енергії, води, зміни в атмосфері, ґрунті, в організмі людини.

Надзвичайно приємно констатувати, що нашим дітям далеко не байдуже в якому світі вони житимуть. Про це 9 листопада 2023 року у рамках учнівського екологічного конгресу «Живи, Земле», котрий відбувся в комунальному закладі «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» у своїх яскравих і змістовних виступах-звітах наголошували учні міста та області.

Юні дослідники вкотре нагадали нам, що господарська діяльність людини змінює ландшафти, порушує зв’язки в природі, котрі встановлювалися протягом мільйонів років, а природа, на жаль, часто не в змозі відновити порушену рівновагу. Яскраві презентації і емоційні захисти, жваве обговорення і щира цікавість до всього нового не залишили байдужими нікого з присутніх, а особливо високим рівнем робіт порадували компетентне журі.

Завдяки позитивному, емоційному й діяльному пориву наших учасників ми впевнені, що усім нам необхідно почати діяти: ми мусимо активно рятувати природне середовище, зберігати й «ремонтувати» свій дім, колись прекрасний, який почав розвалюватися з нашої ж вини. Але робота ця лише тоді дасть позитивні наслідки, коли ми виконуватимемо її не тільки сумлінно, з душею і серцем, але, що дуже важливо, професійно, грамотно, з урахуванням законів природи.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76
  • a200m
  • ngopibet
  • ngopibet
  • dewa288
  • ngopibet