22.03.2017 року на базі Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді відбувся круглий стіл «Кліматична освіта та її інтеграція в навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів» для вчителів біології і екології загальноосвітніх навчальних закладів м. Тернополя.
Перед учасниками круглого столу виступила Оксана Софінська, метеоролог Тернопільського гідрометеоцентру, яка ознайомила присутніх з особливостями змін клімату на території Тернопільської області протягом останнього століття.
З питаннями кліматичної освіти та її інтеграції в курс предметів природничого циклу ознайомили Іван Герц, директор, та Мирослава Березіцька, методист Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.
Присутні обмінялися досвідом, обговорили питання підвищення рівня екологічної освіти, як головного фактора, що зможе спрямувати молоде покоління на шлях вирішення кліматичних і екологічних проблем краю.
Практичною частиною заходу став тематичний тренінг «Клімат змінюється – час діяти!», який для присутніх провела керівник гуртків Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Наталя Шум’як, тренер з кліматичної освіти – учасник Всеукраїнської програми SPARE Energy Hub.