Юні лісівники Голопристанського району звітують. Заходи ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЛІСУ. | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** липень – серпень 2024 р. - Всеукраїнський огляд на тему «Наші практичні природоохоронні дії в цифрах» у форматі дашборд (заочно) *** 27 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнський навичковий форум «Юні нобеліанти» (очно) *** 28 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (Profi NENC) (очно) *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Юні лісівники Голопристанського району звітують. Заходи ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЛІСУ.

 

Ранкового сонячного дня в фойє Малокопанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів учні початкових класів зі хлібом-сіллю зустрічали численних гостей, які завітали до їхнього навчального закладу, щоб відзначити Міжнародний День Лісу.

На запрошення відгукнулися: директор Вовк В.В., методист Карпенко Т.В, керівник гуртків Лубяна Н.О. Голопристанської районної станції юних натуралістів; представники Національного природного парку «Олешківські піски» провідний фахівець з екологічної освіти Єфремова В.С., начальник природоохоронного науково-дослідного відділення «Буркути» Кравзюк І.В., інспектор з ПЗФ Андрієць І.І., фахівець з рекреації Кравзюк А.М.; лісівники з ДП «Голопристанське ЛМГ» інженер лісових культур Фемич Н.І. і майстер лісу Кардашинського лісництва Падалка Л.Т.; керівник учнівського лісництва «Паросток» Леонова С.М. зі своїми вихованцями з Гладківськоі ЗОШ та в.о. завідувача ДНЗ «Вербиченька» с. Малі Копані Мотичак Г.Л. і вихователь Тарасова Н.М.

Ініціаторами стали учні шкільного лісництва «Олешки» та діти з гуртка «Юні лісівники-дендрологи» Голопристанської районної станції юних натуралістів, звісно за підтримки всього педагогічного та учнівського колективу.

Ще на початку березня місяця були розроблені заходи по підготовці до Дня лісу, а це:

  • конкурс малюнків на тему «Людина і ліс» (1-4 класи)
  • конкурс плакатів «Людина і ліс» (5-11 класи)
  • конкурс кращого декламатора віршів про ліс (1-4 класи)
  • бесіди по класах «Значення лісу в житті в житті людини»
  • конкурс на кращу казку про ліс (1-4 класи)
  • організація та започаткування проекту «Сад матері» (учні 1класу з батьками)
  • висадка сіянців у шкільному розсаднику (5-11 класи)
  • посадка дерев на території школи (5-11 класи)
  • висівання насіння деревних та чагарникових рослин (гурток «Юні лісівники-дендрологи)

За тиждень, в урочистій частині свята були підведені підсумки та нагороджені переможці. Також діти показали лялькову виставу на протипожежну тематику, презентували свою роботу за минулий рік по еколого-натуралістичному напрямку, заспівали та затанцювали перед гостями.

Потім усі разом посадили на шкільному подвір’ї дерева «Дружби»: платан – символ чоловічої мужності і черемху – символ жіночності і краси.

На території дослідної ділянки, під меч Колесова усі дорослі садили сіянці берези дніпровської, а діти – укоріненні живці верби Матсудана.

Також юні лісівники показали свій кабінет лісу та зачитали звернення до прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана про відновлення бюджетного фінансування лісогосподарських підприємств степової зони нашої держави задля збереження найбільшого рукотворного лісу у Європі.

Свято сподобалося усім!


Наталя Фемич, інженер лісових культур ДП «Голопристанське ЛМГ»

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76
  • a200m
  • ngopibet
  • ngopibet
  • dewa288
  • ngopibet