У Всесвітній день водних ресурсів відбувся яскравий, масштабний захід з зариблення Дніпра | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** до 15 грудня 2023 року - триває заявлення на Всеукраїнський конкурс «Юний селекціонер і генетик» у 2023/2024 навчальному році (заочно) *** до 15 грудня 2023 року - подання матеріалів заочних Всеукраїнських конкурсів: Конкурс внутрішнього озеленення закладів освіти «Галерея кімнатних рослин», Конкурс зовнішнього озеленення закладів освіти «Парад квітів біля школи» (заочно) *** 20 грудня 2023 року - 25 січня 2024 року триватиме заключний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» (заочно) *** до 29 грудня 2023 р. - надсилання фотоматеріалів на Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» (заочно) *** до 19 січня 2024 року - триває реєстрація участі в науково-технічному конкурсі «Eкo-Техно Україна» (заочно) *** до 22 січня 2024 року - подання матеріалів на ІІ етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» (заочно) *** до 1 березня 2024 року - падсилання фотоматеріалів до «Панорами Всеукраїнського профільного табору оздоровлення та відпочинку «Юннат» (заочно) *** до 08 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на участь у VІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин» *** до 28 квітня 2024 року - подання матеріалів на проєкт «ЄНОТІК» *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


У Всесвітній день водних ресурсів відбувся яскравий, масштабний захід з зариблення Дніпра

Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй, прийнявши резолюцію 47/193 від 22 лютого 1993 року, оголосила 22 березня Всесвітнім днем ​​водних ресурсів. Відповідно до рекомендацій Конференції ООН з охорони навколишнього середовища та розвитку цей день почали відзначати з 1993 року.

У Всесвітній день водних ресурсів – 22 березня 2017 року в центрі Києва на Набережній Гідропарку відбувся яскравий, масштабний захід з зариблення Дніпра. Його організатори – Асоціація рибалок України на чолі з Олександром Чистяковим, вже традиційно в цей день збирають дітей, екологічну громадськість, представників влади, щоб привернути увагу до водних проблем, й у першу чергу до екологічних проблем Дніпра.

За рекомендацією вчених для природної біологічної меліорації 22 березня випущено понад 5 тонн молоді рослиноїдних видів риби з Черкаського риборозплідного підприємства (товстолобик, білий амур, короп). Ці риби, поїдаючи зайву водну рослинність, розчистять природні нерестовища, а також очистять воду, яку споживає Київ. Кошти на зариблення надала Міжнародна благодійна організація «Фонд охорони навколишнього природного середовища України».

У зарибленні взяли участь діти-переселенці, учні 5 Київської школи, що знаходиться під патронатом Соціального Центру Української православної церкви Київського патріархату та особисто Святішого Патріарха Філарета. А також діти з багатодітних сімей.

Під час заходу для дітей завідуючої відділом екології Національного еколого-натуралістичного центру Тамарою Радченко був проведений пізнавальний Зелений урок.

Крім цього для наймолодших діточок були запрошені аніматори. Клоун «Клякса» розвеселив дітей, показуючи різні фокуси, засновані на фізичних властивостях води. Для дітей старшого віку футбольні аніматори з дитячого Центру футболу «ABC Football» показали різні прийоми і трюки. Кінний театр «Кураж» продемонстрував карколомні трюки в національному козацькому стилі.

У заході взяли участь: Агентство рибного господарства України, Державна екологічна інспекція України, Рибний Патруль в м.Київ та Київської області, КП «Плесо», Лінійний відділ в Річковому порту «Київ» ГУ МВС України, Департамент агропромислового розвитку Київської ОДА, Національна Екологічна Рада України, Фонд охорони навколишнього природного середовища України, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України, Центр соціального служіння Української православної церкви Київського патріархату ЕЛЕОС-УКРАЇНА, Всеукраїнська екологічна Ліга, Асоціація рибалок України, Мережа магазинів «ВОблерок», ГО «Еко Громада», Центр сімейної риболовлі «Білі Камені», Дитячий центр футболу «ABC Football», за сприяння комітету з питань екології Громадської ради при КМДА.

 

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар