Обласний конкурс дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» (9-11 років) та Обласний конкурс винахідницьких та раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму (12-15 років) | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


Обласний конкурс дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» (9-11 років) та Обласний конкурс винахідницьких та раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму (12-15 років)

23 березня 2017 року відбулися 2 обласних конкурси: дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» (9-11 років) та винахідницьких та раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму (12-15 років). Заходи проводились Одеським обласним гуманітарним центром позашкільної освіти та виховання на базі Одеського державного екологічного університету.

На конкурсі дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» (9-11 років) були представлені роботи 55 дітей – учнів загальноосвітніх та позашкільних закладів освіти міст та районів області. Конкурс проводився за 5 секціями: «Я і природа», «Рослини навколо нас», «Тваринний світ», «Народознавство та краєзнавство», «Охорона здоров’я». Призери конкурсу отримали дипломи Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання відповідних ступенів та подарунки. Перші місця були відмічені почесними грамотами та подарунками від громадської організації «Інтелектуальний форум України». Інші учасники отримали грамоти за активну участь у конкурсі.

У конкурсі винахідницьких та раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму (12-15 років) взяли участь 28 дітей з міст та районів області. Конкурс проводився за 4 секціями: «Сільськогосподарське дослідництво, лісництво та винахідництво», «Медицина, охорона здоров’я та психологія», «Екологія та охорона довкілля (ресурси енергозбереження, екологічно безпечні технології та прикладна екологія)», «Біологія (ботаніка, зоологія, тощо)». Призери конкурсу отримали дипломи Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання відповідних ступенів та подарунки. Перші місця були відмічені почесними грамотами та подарунками від громадської організації «Інтелектуальний форум України». Інші учасники отримали грамоти за активну участь у конкурсі.

У конкурсах взяли участь близько 100 осіб.

Під час проведення конкурсу учасники мали змогу отримати інформацію про структуру та роботу Одеського державного екологічного університету, його історію. Для учасників конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» (9-11 років) провели екскурсію до акваріумної Одеського державного екологічного університету за темою «Знайомство зі спеціальністю «Водні біоресурси та аквакультура». Учасники конкурсу винахідницьких та раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму (12-15 років) відвідали захід «Знайомство з «Ekoprostir» та лекцію на тему: «Година Землі».

Юні раціоналізатори

Юні дослідники

Призер-раціоналізатор

Привітання учасників

Переможець-раціоналізатор

Переможець-дослідник

Засідання секції у раціоналізаторів

Директор Д. І. Макосій

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


1 коментар до запису “Обласний конкурс дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» (9-11 років) та Обласний конкурс винахідницьких та раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму (12-15 років)”

  1. Андрій сказав:

    Добре, що в Україні проводиться все більше таких конкурсів. Це досить потужний спосіб зацікавлювати школярів до навчання і отримання знань взагалі.
    Правда, єдине що хотілося б покращити – більше конкретики у виборі актуальної теми. Нелегко вибрати справді актуальний напрям дослідження учневі і навіть батькам.

Залишити коментар