Обласний конкурс дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» (9-11 років) та Обласний конкурс винахідницьких та раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму (12-15 років) | Національний еколого-натуралістичний центр *** Триває набір учнівської молоді різного віку у гуртки на 2020/2021 н.р., які працюють в Національному еколого-натуралістичному центрі. Зареєструватись можна онлайн (рубрика "Робота гуртків" головного меню) на сайті Центру *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста»*** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** Триває Всеукраїнська ювілейна естафета «Стежками юннатівського руху» *** з 21 серпня - Дистанційний курс «Математика в Природі» для позашкільної освіти *** з 26 серпня в онлайн-режимі Дистанційний курс «Природничий лекторій» *** 03-05 листопада 2020 року відбудеться фінальний етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» *** 03-13 листопада 2020 року - Науково-технічний конкурс «Еко-Техно Україна 2021» *** 05-08 листопада 2020 року буде проведено ІІІ етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України *** 07-09 листопада 2020 року відбудеться Всеукраїнська ювілейна естафета "Стежками юннатівського руху" в НЕНЦ *** до 15 листопада 2020 року подання робіт на Всеукраїнський художній конкурс «Календар GLOBE 2021» (заочно) *** 16-27 листопада 2020 - Декада юннатівського вогника, присвячена 95-річчю юннатівського руху в Україні *** 18-20 листопада 2020 - Всеукраїнський біологічний форум учнівської та студентської молоді «Дотик природи» *** 2-3 грудня 2020 року - ІІ етап Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань закладів загальної середньої і позашкільної освіти *** 16-17 грудня 2020 року - ІІ етап Всеукраїнського фестивалю «Скарбниця народної духовності» (тема заходу – «Українська паляниця») ***


Обласний конкурс дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» (9-11 років) та Обласний конкурс винахідницьких та раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму (12-15 років)

23 березня 2017 року відбулися 2 обласних конкурси: дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» (9-11 років) та винахідницьких та раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму (12-15 років). Заходи проводились Одеським обласним гуманітарним центром позашкільної освіти та виховання на базі Одеського державного екологічного університету.

На конкурсі дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» (9-11 років) були представлені роботи 55 дітей – учнів загальноосвітніх та позашкільних закладів освіти міст та районів області. Конкурс проводився за 5 секціями: «Я і природа», «Рослини навколо нас», «Тваринний світ», «Народознавство та краєзнавство», «Охорона здоров’я». Призери конкурсу отримали дипломи Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання відповідних ступенів та подарунки. Перші місця були відмічені почесними грамотами та подарунками від громадської організації «Інтелектуальний форум України». Інші учасники отримали грамоти за активну участь у конкурсі.

У конкурсі винахідницьких та раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму (12-15 років) взяли участь 28 дітей з міст та районів області. Конкурс проводився за 4 секціями: «Сільськогосподарське дослідництво, лісництво та винахідництво», «Медицина, охорона здоров’я та психологія», «Екологія та охорона довкілля (ресурси енергозбереження, екологічно безпечні технології та прикладна екологія)», «Біологія (ботаніка, зоологія, тощо)». Призери конкурсу отримали дипломи Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання відповідних ступенів та подарунки. Перші місця були відмічені почесними грамотами та подарунками від громадської організації «Інтелектуальний форум України». Інші учасники отримали грамоти за активну участь у конкурсі.

У конкурсах взяли участь близько 100 осіб.

Під час проведення конкурсу учасники мали змогу отримати інформацію про структуру та роботу Одеського державного екологічного університету, його історію. Для учасників конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» (9-11 років) провели екскурсію до акваріумної Одеського державного екологічного університету за темою «Знайомство зі спеціальністю «Водні біоресурси та аквакультура». Учасники конкурсу винахідницьких та раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму (12-15 років) відвідали захід «Знайомство з «Ekoprostir» та лекцію на тему: «Година Землі».

Юні раціоналізатори

Юні дослідники

Призер-раціоналізатор

Привітання учасників

Переможець-раціоналізатор

Переможець-дослідник

Засідання секції у раціоналізаторів

Директор Д. І. Макосій

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


1 коментар до запису “Обласний конкурс дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» (9-11 років) та Обласний конкурс винахідницьких та раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму (12-15 років)”

  1. Андрій сказав:

    Добре, що в Україні проводиться все більше таких конкурсів. Це досить потужний спосіб зацікавлювати школярів до навчання і отримання знань взагалі.
    Правда, єдине що хотілося б покращити – більше конкретики у виборі актуальної теми. Нелегко вибрати справді актуальний напрям дослідження учневі і навіть батькам.

Залишити коментар