Школою екологічного виховання для багатьох природолюбів Кіровоградщини є комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді». Для ознайомлення з умовами проведення навчально-виховного процесу 24 березня 2017 року обласний заклад відвідали голова Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Кузьменко, начальник управління капітального будівництва облдержадміністрації Сергій Проненко та начальник управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації Володимир Таборанський.
Посадовці оглянули навчальний корпус закладу, який в кінці минулого року було відремонтовано (замінено покрівлю, здійснено утеплення стін і облицювання фасаду навчального корпусу, а також повністю огороджено територію центру парканом).
Під час спілкування з адміністрацією навчального закладу голова облдержадміністрації з’ясував, які ще потрібно вжити заходи для покращення умов перебування вихованців. Були визначені першочергові завдання на цей рік: благоустрій території екологічного центру (укладання тротуарних доріжок, відновлення асфальту, озеленення).