Щорічно 26 квітня в Україні вшановують пам’ять жертв найбільшої техногенної катастрофи в історії людства – аварії на Чорнобильській атомній станції. Цей день встановлено для вшанування загиблих ліквідаторів, а також усіх, хто постраждав від радіаційного опромінення. Ця дата є символом скорботи за загиблими ліквідаторами та нагадуванням про відповідальність людини перед природою. Читати далі »

























































































28 Квітня, 2026







>












