Проведено захід, присвячений Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** липень – серпень 2024 р. - Всеукраїнський огляд на тему «Наші практичні природоохоронні дії в цифрах» у форматі дашборд (заочно) *** 27 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнський навичковий форум «Юні нобеліанти» (очно) *** 28 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (Profi NENC) (очно) *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Проведено захід, присвячений Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня 2017 року, в комунальному закладі освіти “Обласний еколого – натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (директор Ю. Ф. Педан ) було проведено захід, присвячений вшануванню учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС .

Метою заходу було формування екологічно-грамотної, інформаційно-обізнаної особистості, патріотично-налаштованого громадянина держави, який вищою цінністю вважає піклування про здоров’я, добробут, благополуччя та безпеку народу.

Під час заходу вихованці ознайомилися з історію Чорнобильської трагедії, переглянули документальні кадри відеохроніки.

З 26 квітня 1986 року, з часу вибуху на Чорнобильській АЕС життя людей поділилося на два світи “до” та “після” трагедії. Тільки завдяки жертовності та мужності ліквідаторів аварії – сміливців, які вступили у нерівний двобій з радіацією, вдалося приборкати пожежу та обмежити радіаційно-небезпечну зону.

Хоча Чорнобильська катастрофа вважається трагедією українського народу (внаслідок аварії постраждали 12 областей України), офіційні дані свідчать, що 70% радіації отримала Білорусія: постраждала п’ята частина її сільськогосподарських територій, а сотні тисяч людей почали хворіти на лейкемію та рак щитоподібної залози. У білорусів також є зона відчуження, яка сьогодні сягає більше 4000 км.

Після цієї катастрофи за рівнем безпеки на об’єктах атомної примисловості почали слідкувати краще, в аналогічних реакторах було ліквідовано більшість несправностей. На території Чорнобильської зони утворився природній заповідник, до якого люди майже не мають доступу.

Ми повинні пам’ятати про подвиг людей, які усунули наслідки аварії ціною власного життя та здоров’я.

Наприкінці заходу діти склали з аркушів паперу, на яких були надруковані літери та цифри, назву та дату події, про яку йшла мова: “ЧОРНОБИЛЬ 1986”.

Підготував

керівник гуртка

“Юні фото натуралісти”

Михайленко П. В.

 

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76
  • a200m
  • ngopibet
  • ngopibet
  • dewa288
  • ngopibet