«День відкритих дверей» юннатів Херсонщини до 100-річчя позашкільної освіти в Україні | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** липень – серпень 2024 р. - Всеукраїнський огляд на тему «Наші практичні природоохоронні дії в цифрах» у форматі дашборд (заочно) *** 27 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнський навичковий форум «Юні нобеліанти» (очно) *** 28 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (Profi NENC) (очно) *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


«День відкритих дверей» юннатів Херсонщини до 100-річчя позашкільної освіти в Україні

08 вересня 2018 року на базі комунального закладу “Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді” Херсонської обласної ради (далі – Центр, директор Е. В. Вітренко) в межах Всеукраїнської акції “День натураліста” відбувся традиційний захід “День відкритих дверей”.

Цього разу свято справді порадувало не лише баготолюдністю (заклад відвідали в загальній кількості 150 дітей та батьків), але і віковою різноманітністю гостей – завітали ветерани юннатівського руху Херсонщини, випускники закладу – студенти Херсонських вузів, діти та батьки, небайдужі до питань екології рідного краю.

З привітальним словом до усіх присутніх звернулася головний спеціаліст управління Департаменту освіти, молоді та науки Херсонської обласної ради Бачевська Ольга Іванівна та директор Центру Вітренко Ельвіра Валентинівна. Вони побажали юннатам та педагогам плідної роботи, творчого піднесення, позитивних вражень, щоб юннатівська сім’я збагачувалася здобутками й міцніла добром.

Після урочистої частини розпочали свою роботу майстер-класи та екскурсії. Цього року це локації на навчально-дослідній земельній ділянці (заняття проводила керівник гуртка Пирожок Т. А.), у теплиці (Усова Н. В.), музей Хліба (Коротка Т. О.), навчально-дослідницький тваринний комплекс (Хандусь А. В.); майстер-класи: «Лікарські рослини у нашому житті (Пирожок Т. А.), Малювання на камінцях (Лукіна С. В.), «Дослідження під мікроскопом» (Мудрак Т. О.), «Взаємозв’язки у природі» (Коваленко І. В.), «Створення штучної екосистеми – акваріум» (Хандусь А. В.).

Можливість безпосереднього спілкування з екзотичними «мешканцями» живого куточку екологічного Центру та отримані коментарі від наставників закладу полонила відвідувачів своєю цікавістю.

Приємно було те, що не лише діти, але й їх батьки виявили свої щире бажання прийняти безпосередню участь у житті та розвитку Центру.

Надзвичайно цікава інформація, отримана у музеї хліба, доповнила знання дітей у галузі хліборобства. Не менш захоплюючою була для них експозиція екзотичних тварин, де детально розповіли про манери поведінки та особливості життя представників фауни.

Представники природи рідного краю викликали не меншу цікавість, ніж тварини з далеких куточків нашої планети. Очі дітей світилися справжньою радістю, тим паче що можна було не лише дивитися, а й доторкнутися.

Велике задоволення працівників викликало те, що кількість дітей, які небайдужі до природи, не лише не зменшується, а щороку зростає. Тож, новий навчальний рік, сповнений нових вражень, пізнання та відкриттів розпочато!

Братан В. М., Мудрак Т. О., Лукіна С. В.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76
  • a200m
  • ngopibet
  • ngopibet
  • dewa288
  • ngopibet