На базі КЗ „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради відбувся ІІ етап обласного конкурсу учнівського науково-дослідницького проектування та винахідництва | Національний еколого-натуралістичний центр 31 травня - 20 червня - Всеукраїнський форум юних натуралістів у Міжнародному дитячому центрі «Артек» ***17-20 червня - Всеукраїнський семінар-тренінг для регіональних координаторів програми GLOBE в Україні на тему «GLOBE – 20 років в Україні» *** 17-20 червня - Всеукраїнський збір лідерів дитячого екологічного парламенту та представників юнацьких секцій. Всеукраїнські GLOBE Ігри – 2019 *** 17-22 червня - Міжнародна олімпіада «GENIUS Olympiad 2019» *** 24-27 червня - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій, присвячений 28-й річниці незалежності України


На базі КЗ „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради відбувся ІІ етап обласного конкурсу учнівського науково-дослідницького проектування та винахідництва

10 квітня 2019 року на  базі комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради відбувся ІІ етап обласного конкурсу учнівського науково-дослідницького проектування та винахідництва, у якому  взяли  участь 12 учасників відбіркового етапу конкурсу.

Обласний конкурс учнівського науково-дослідницького проектування та винахідництва – щорічне індивідуально-командне змагання талановитої учнівської молоді, яка займається дослідництвом, а також здійснює відкриття у різних галузях знань.

Даний Конкурс є ресурсним і розглядається як джерело пошуку інновацій у експериментально-дослідницькій творчості талановитої учнівської молоді для представлення її на Всеукраїнському та міжнародному рівнях.

Переможцями ІІ етапу обласного конкурсу учнівського науково-дослідницького проектування та винахідництва визнано:

в категорії „Біологічні науки  (зоологія)”:

І місце

Василевську Надію, ученицю 9 класу Кустинського ліцею Олександрійської сільської ради Рівненського району, з роботою „Динаміка чисельності та живлення сови вухатої (Asiootus) на території села Кустин Рівненського району Рівненської області” (керівник Фесенко С.П.);

 

в категорії „Біологічні науки  (біологія)”:

І місце

Маслянчук  Ілону, вихованку Екологічного центру Рівненського міського Палацу дітей та молоді, з роботою „Оцінка життєвого стану вікових дубів (QUERCUS ROBUR L.) лісового заказника місцевого значення „Урочище „Павлівщина” (керівник Куроченко І.І.);

ІІ місце

Тимощук Софію, вихованку гуртка „Юні ботаніки” комунального закладу „Станція  юних натуралістів” Рівненської обласної ради, ученицю 8 класу Колоденського ліцею Корнинської сільської ради Рівненського району, з роботою „Інтродукція та акліматизація ірги круглолистої в умовах Північно-західного лісостепу України”  (керівник Бобровська В.А.);

 

в категорії: „Екологія та проблеми довкілля”:

І місце

Рощина Романа, вихованця Екологічного центру Рівненського міського Палацу дітей та молоді, з роботою „Оцінка екологічного стану малої річки Устя Спасівська (Рівненська область)” (керівник Куроченко І.І.);

ІІ місце

Матвіїшина Ярослава,  учня 8 класу Квітневської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Дубенської районної ради, з роботою: „Фітотестування грунтів” (керівник Романовська В.І.);

Миронця Аліма, учня 9 класу Корнинського ліцею імені Свіржевського Р.П. Корнинської  сільської ради Рівненського району, з роботою „Еколого – біологічні дослідження природних ландшафтів екологічної стежки: школа села Корнин – Левкові джерела” (керівник Панасюк Л. І.);

ІІІ місце

Панасюк Ольгу, ученицю 7 класу Корнинського ліцею імені Свіржевського Р.П. Корнинської  сільської ради Рівненського району, з роботою „Біологічні особливості іван-чаю у різних місцях зростання, поширеність та його цілющі властивості” (керівник Панасюк Л.І.);

 

в категорії „Науки про людину (анатомія, фізіологія, охорона здоров’я, психологія)”:

І  місце

Добридник Марію, ученицю 6 класу Квітневської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Дубенської районної ради, з роботою „Продуктивність молока” (керівник Романовська В.І.);

ІІ місце

Чухрай Катерину, ученицю 8 класу Березнівського навчально- виховного  комплексу „Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів” Березнівської районної ради, з роботою „Виявлення фальсифікації молока з місцевих супермаркетів у домашніх умовах та його вплив на здоров’я людини” (керівник Цимбалюк О.Б.);

 

в категорії „Хімія”:

ІІ місце

Бочкарьову Дарину, ученицю 8 класу Великолюбаської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Костопільської районної ради, з роботою „Визначення рH ґрунту, прогноз вирощування рослин протягом наступних 3 років на пришкільній навчально-дослідній ділянці та 3 клумбах” (керівник Янчук В.С.,);

ІІІ місце

Веремчука Ігоря, учня 9 класу опорного закладу „Шпанівський ліцей” Шпанівської сільської ради Рівненського району, з роботою „Дослідження залежності миючих властивостей пральних порошків від повеневого натягу”  (керівник Котенко Т.В.);

Войтюка Романа, учня 7-А класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №24 Рівненської міської ради, з роботою „Дослідження властивостей води”  (керівник Шарабура О.Г.).

Роботи переможців обласного конкурсу, які набрали більше 80 балів під час захисту проектів направляються на відбірковий етап конкурсу, за результатами якого будуть відібрані учасники фінального (очного) етапу Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напрямку, що проходитиме 24-26 квітня 2019 року у м. Києві на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар