Проведено ІІ етап Всеукраїнського конкурсу «Шкільний сад» | Національний еколого-натуралістичний центр *** Триває оцінювання журі конкурсних робіт та підготовка нагородних документів для учасників всеукраїнських заочних конкурсів *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста»*** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 2 липня - 18 серпня триватиме Міжсесійна літня природничо-математична онлайн-школа у складі Природничої школи учнівської молоді *** 5 серпня 2020 року пройде четверта онлайн-нарада з директорами закладів позашкільної освіти, керівниками профільних підрозділів Палаців, Будинків дітей та юнацтва *** 11-15 серпня 2020 року - Всеукраїнський онлайн табір «Марафон любові до рідного краю»*** 12 серпня 2020 року об 11:00 - публічна відеоконференція з метою обговорення формату ХХ Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт» та національного етапу Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів «Infomatrix» *** 28 серпня 2020 року відбудеться представлення платформи Всеукраїнської дистанційної відеоконференції “Комунікативна складова освітньої журналістики для дітей. Технології формування контенту сучасної дитячої періодики” *** до 1 вересня продовжено прийом анкет для участі в Педагогічній он-лайн олімпіаді для майбутніх здобувачів вищої освіти за спеціалізацією «Позашкільна освіта» ***


Проведено ІІ етап Всеукраїнського конкурсу «Шкільний сад»

З 16 по 17 жовтня 2019 року НЕНЦ провів ІІ етап Всеукраїнського конкурсу «Шкільний сад».

Метою і завданнями конкурсу є створення мережі учнівських навчально-дослідних земельних ділянок та виявлення і підтримка шкіл сільської місцевості, які зацікавлені в створенні освітніх майданчиків на своїх пришкільних земельних ділянках; залучення учнів, учителів, батьків, сільськогосподарських та інших організацій до розвитку пришкільних земельних ділянок з метою набуття учнями сучасних навичок праці, трудового виховання і профорієнтації учнівської молоді; допомога школам, які мають учнівські навчально-дослідні земельні ділянки, оцінити та реалізувати потенціал навчально-дослідних ділянок задля досягнення освітньої мети.

До участі в заході були запрошені представники закладів середньої освіти, які пройшли відбірковий етап.

Участь у фінальному етапі конкурсу взяли наступні заклади:

1. Копайгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів смт. Копайгород Барського району Вінницької області (Відповідальна особа: Демчук Ольга Володимирівна);

2. Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Івча Літинського району Вінницької області (Відповідальна особа: Заводяк Ольга Іванівна);

3. Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів с. Черепашинці Калинівського району Вінницької області (Відповідальна особа: Смук Оксана Вікторівна);

4. Сумівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Сумівка Бершадський район Вінницької області (Відповідальна особа: Бурянчик Анжела Іванівна);

5. Заплавська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Заплавка Магдалинівської району Дніпропетровської області (Відповідальна особа: Сова Сергій Якович);

6. Комунальний позашкільний навчальний заклад «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Дніпровської районної ради Дніпропетровської області (Відповідальна особа: Тороп Тамара Василівна);

7. Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Мишів Іваничівського району Волинської області (Відповідальна особа: Цеголко Наталія Степанівна);

8. Опорний заклад навчально-виховний комплекс «Колківської ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» Маневицького району Волинської області (Відповідальна особа: Світач Ольга Василівна);

9. Серединська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів імені В. М. Думанського Бершадського району Вінницької області (Відповідальна особа: Данильченко Галина Степанівна);

10. Плебанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Теребовлянської міської ради Тернопільської області (Відповідальна особа: Розум Володимир Микитович).

Перемогу в конкурсі вибороли:

В номінації «науково-дослідницька діяльність» – Опорний заклад навчально-виховний комплекс «Колківської ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» Маневицького району Волинської області (Відповідальна особа: Світач Ольга Василівна);

В номінації «Впровадження освітніх навчально-виробничих проектів» – Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів с. Черепашинці Калинівського району Вінницької області (Відповідальна особа: Смук Оксана Вікторівна);

В номінації «Впровадження агробіологічних інновацій в освітній процес» – Плебанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Теребовлянської міської ради Тернопільської області (Відповідальна особа: Розум Володимир Микитович).

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар