Проведено ІІ етап Всеукраїнського конкурсу «Шкільний сад» | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 21 серпня - Дистанційний курс «Математика в Природі» для позашкільної освіти *** з 26 серпня в онлайн-режимі Дистанційний курс «Природничий лекторій» *** 20 грудня 2020 року - 22 січня 2021 року - Всеукраїнський конкурс-виставка ”Український сувенір” *** 27-29 січня 2021 року Всеукраїнський турнір юних хіміків ім.В.В.Скопенка (дистанційно) *** до 23 січня 2021 року триває реєстрація на участь в XХV Білоруській конференції учнів *** 29 січня 2021 року Всеукраїнська нарада для заступників директорів з навчальної роботи закладів позашкільної освіти (онлайн) *** 09 до 12 лютого 2021 року Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму - вікова категорія 16-23 роки (дистанційно) *** до 15 лютого 2021 року Конкурс «Визнання – BIOLOGY TEACHER NENC» (заочно) *** 16 - 19 лютого 2021 року Всеукраїнський конкурс юних зоологів і тваринників (онлайн) *** до 20 лютого 2021 року термін надсилання завдань учасниками заочного етапу VІІІ Всеукраїнського турніру юних натуралістів *** 22 - 26 лютого 2021 року Курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів позашкільної освіти (дистанційно) *** 25 - 26 лютого 2021 року Всеукраїнський семінар-практикум (Великий біологічний колоквіум) для голів обласних методичних об'єднань біологічного напряму з теми «Сучасні методи навчання у процесі викладання біології»(онлайн) *** Весняна сесія Природничої школи учнівської молоді (березень) *** 02 - 05 березня 2021 року ІІІ етап науково-технічного конкурсу «Eкo-Техно Україна» (дистанційно) *** 09 - 12 березня 2021 року ХХ Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій «Екософт–2021» та національний етап Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «INFOMATRIX-2021» (дистанційно) *** 11 березня 2021 року Всеукраїнський семінар-практикум «Зимовий сад як дослідницька лабораторія оформлення інтер’єру в закладі освіти» (онлайн) *** 17 - 19 березня 2021 року - фінальний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста – 2021» (дистанційно) *** 22 - 26 березня 2021 року фінал Всеукраїнської інтернет-олімпіади «Крок до знань - 2021» (дистанційно) *** 22 - 26 березня 2021 року Курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників, керівників закладів позашкільної освіти (дистанційно) *** до 30 березня 2021 року - термін отримання матеріалів від учасників Науково-освітнього проєкту «Вчителі та учні беруть участь в екологічному моніторингу Антарктиди» (заочно) *** 14-16 квітня 2021 року Всеукраїнський конкурс молодіжних проектів з енергозбереження “Енергія і середовище” (очно) *** до 16 квітня 2021 року - подання конкурсних робіт на ІV Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18 - 22 жовтня 2021 року Курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників, заступників директорів закладів позашкільної освіти (очно)


Проведено ІІ етап Всеукраїнського конкурсу «Шкільний сад»

З 16 по 17 жовтня 2019 року НЕНЦ провів ІІ етап Всеукраїнського конкурсу «Шкільний сад».

Метою і завданнями конкурсу є створення мережі учнівських навчально-дослідних земельних ділянок та виявлення і підтримка шкіл сільської місцевості, які зацікавлені в створенні освітніх майданчиків на своїх пришкільних земельних ділянках; залучення учнів, учителів, батьків, сільськогосподарських та інших організацій до розвитку пришкільних земельних ділянок з метою набуття учнями сучасних навичок праці, трудового виховання і профорієнтації учнівської молоді; допомога школам, які мають учнівські навчально-дослідні земельні ділянки, оцінити та реалізувати потенціал навчально-дослідних ділянок задля досягнення освітньої мети.

До участі в заході були запрошені представники закладів середньої освіти, які пройшли відбірковий етап.

Участь у фінальному етапі конкурсу взяли наступні заклади:

1. Копайгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів смт. Копайгород Барського району Вінницької області (Відповідальна особа: Демчук Ольга Володимирівна);

2. Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Івча Літинського району Вінницької області (Відповідальна особа: Заводяк Ольга Іванівна);

3. Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів с. Черепашинці Калинівського району Вінницької області (Відповідальна особа: Смук Оксана Вікторівна);

4. Сумівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Сумівка Бершадський район Вінницької області (Відповідальна особа: Бурянчик Анжела Іванівна);

5. Заплавська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Заплавка Магдалинівської району Дніпропетровської області (Відповідальна особа: Сова Сергій Якович);

6. Комунальний позашкільний навчальний заклад «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Дніпровської районної ради Дніпропетровської області (Відповідальна особа: Тороп Тамара Василівна);

7. Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Мишів Іваничівського району Волинської області (Відповідальна особа: Цеголко Наталія Степанівна);

8. Опорний заклад навчально-виховний комплекс «Колківської ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» Маневицького району Волинської області (Відповідальна особа: Світач Ольга Василівна);

9. Серединська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів імені В. М. Думанського Бершадського району Вінницької області (Відповідальна особа: Данильченко Галина Степанівна);

10. Плебанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Теребовлянської міської ради Тернопільської області (Відповідальна особа: Розум Володимир Микитович).

Перемогу в конкурсі вибороли:

В номінації «науково-дослідницька діяльність» – Опорний заклад навчально-виховний комплекс «Колківської ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» Маневицького району Волинської області (Відповідальна особа: Світач Ольга Василівна);

В номінації «Впровадження освітніх навчально-виробничих проектів» – Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів с. Черепашинці Калинівського району Вінницької області (Відповідальна особа: Смук Оксана Вікторівна);

В номінації «Впровадження агробіологічних інновацій в освітній процес» – Плебанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Теребовлянської міської ради Тернопільської області (Відповідальна особа: Розум Володимир Микитович).

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар