Відзначаємо Всесвітній день охорони навколишнього середовища | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


Відзначаємо Всесвітній день охорони навколишнього середовища

З метою відзначення  Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України започатковує, для юних натуралістів, новий проєкт «ЕНОТІК» (еколого-натуралістичне об’єднання – творчі, ініціативні, креативні). Він являтиме собою періодичне електронне видання матеріалів з екологічної проблематики, що відповідають жанру коміксів, «ЕНОТІК» – це якісні тексти, цікаві світлини, гумористичні мініатюри. Терміни подачі матеріалів – за появою ідеї і не мають часового виміру.

 На головному зображенні новинної інформації – білочка на ім’я “Руда”, яка зранку зустрічає на сходах в Національний еколого-натуралістичний центр.

А у комунальному закладі «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради цей день відзначили організацією ряду  дистанційних заходів з учнівською молоддю в режимі онлайн. Матеріали заходів опубліковано на сторінці закладу у Фейсбук та на офіційному сайті.

1. Для вихованців гуртка «Мистецтво нашого народу», керівник Ірина Альонова, відбулася он-лайн екскурсія «Вивчення стану річки Вірьовчиної». Діти ознайомились з дослідницькою роботою вихованців попередніх років по вивченню прибережної смуги річки у Шуменському мікрорайоні.

2. В гуртку «Біологія рослин», керівник Тетяна Мудрак проведено дистанційне заняття за темою: «Вирощування сіянців з насіння».

3. Вихованці гуртка «Тварини в нашому житті» (керівник Коваленко І.В.) Комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (директор Ельвіра Вітренко) підготували підбірку плакатів з пропозиціями до керівництва міста Херсона щодо покращення екологічної ситуації у рідному місті. Юні натуралісти з дитинства вчаться правилам сортування побутового сміття під час гри «Еко-мемо» та практичних занять, а практичні навички відпрацьовують вдома .

4. У гуртках «Юні друзі природи», «Природа рідного краю» та «Дослідники заповідних стежок Херсонщини» керівником гуртків Хандусь Анною Володимирівною була проведена віртуальна виставка малюнків на тему: «Збережемо первоцвіти». У конкурсі прийняли участь 20 гуртківців

5. Новотроїцька районна станція юних натуралістів до Дня Навколишнього Середовища прийняла участь в екочеленджі «World Environment Day – Virtual Safaris» при підтримці Всесвітнього фонду дикої природи: з 1 по 5 червня Новотроїцька районна СЮН здійснювала        онлайн-подорож в реальному часі Сафарі-парком (Південна Африка, Національний парк Крюгер)., через прямі трансляції спостерігали за флорою та фауною Південної Африки.

Разом з гуртківцями станція юннатів створила «Візерунки флори» в контексті взаємодії сучасних технологій (віртуальних фільтрів камери) з флорою квітників Сиваського.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар