Про конкурс малюнків у ЗОЕНЦ „Збережімо ґрунти рідної України” | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** до 27 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» (заочно) *** 14 - 16 січня 2025 року - фінал Всеукраїнського турніру юних біологів «Neobio» (дистанційно, онлайн) *** до 20 січня 2025 року - триває реєстрація на науково-технічний конкурс «Eкo-Техно Україна» у 2024-2025 навчальному році (дистанційно) *** до 22 січня 2025 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнську виставку-конкурс «Український сувенір» (дистанційно) *** 28 - 30 січня 2025 року - фінал Всеукраїнського турніру юних хіміків імені академіка В. В. Скопенка (дистанційно, онлайн) *** 05 - 07 лютого 2025 року - фінал Всеукраїнського чеппіонату з інформаційних технологій «Екософт» (очно) *** 18 - 19 березня 2025 року - фінальний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста – 2025» (заочно) *** до 14 квітня 2025 року - триває подання заявки на участь у VІІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** квітень 2025 року - ІІ етап Всеукраїнського конкурсу проєктів озеленення «Культура домівки» (заочно) *** з вересня 2024 року по травень 2025 року - Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2024/2025 навчальному році (дистанційно) ***


Про конкурс малюнків у ЗОЕНЦ „Збережімо ґрунти рідної України”

Педагоги Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді провели конкурс дитячих малюнків „Збережімо ґрунти рідної України”. Приурочений конкурс Міжнародному дню ґрунтів (World Soil Day). Його метою є привернення уваги до важливості ґрунтів, як одного з найвагоміших компонентів продовольчої безпеки та здоров’я екосистем і як життєво важливого джерела благополуччя людей. За допомогою малюнку діти не тільки розвивають свої образотворчі здібності, а й пізнають багато нового про ґрунт та знайомляться з проблемами його збереження.

Юліанна Курак, керівниця гуртків, провела заняття до Міжнародного дня ґрунтів, розробила мультимедійну презентацію у „Дистанційну екошколу”, яка розміщена на сайті ЗОЕНЦ. Використовуючи згадану презентацію, на заняттях керівники гуртків розповідали юннатам цікаві факти про ґрунт та його види. Ґрунт є середовищем для розвитку і еволюції життя на Землі, яке забезпечує кругообіг речовин на земній поверхні. Також ґрунт регулює біосферні процеси.

Конкурс малюнків проводився в чотирьох вікових категоріях: 3-6 років, юннати дошкільного віку та 7-10 років, 11-14 років та 15-18 років. Всі малюнки виконані вихованцями власноручно. До свого різнобарвного витвору дітки додавали опис. Словом, фантазували і творили. З цікавістю вихованці читали і милувалися власними шедеврами та друзів.

На конкурс подано більше 20 малюнків, найбільш активними були юннати категорії 11-14 років, зокрема: Костик Даніела (гурток „Юні екологи”), Барановська Кіра (гурток „Лікарські рослини”), Чепцов Сергій (гурток „Лікарські рослини”), Величканич Єлизаветта (гурток „Юні квітникарі”), Менінова Анна (гурток „Цікава інформатика”), Шевченко Аліса (гурток „Юні охоронці природи”).

Відібрані роботи відправлені на фінальний етап конкурсу в „Інститут охорони ґрунтів України”, м. Київ.

Мирослава Копча, в.о.завідувачки відділу екології та природоохоронної роботи

 

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • dewa288 rejekibet 11wbet login rp888 login rp777 login 66kbet B200M raja111 raja111 slot pulsa pansos4d d200m rp8888 b200m 11wbet