Про конкурс малюнків у ЗОЕНЦ „Збережімо ґрунти рідної України” | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 03 - 20 червня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнської олімпіади випускного шкільного дослідництва (учнівських дослідницьких проєктів) (заочно) *** 11 - 27 червня 2024 року - літня кампанія в НЕНЦ у 2024 році (очно) *** 25 - 27 червня 2024 року - фінальний етап конкурсу «Ленд-арт весна – 2024» в рамках Фестивалю патріотичних дій (очно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Про конкурс малюнків у ЗОЕНЦ „Збережімо ґрунти рідної України”

Педагоги Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді провели конкурс дитячих малюнків „Збережімо ґрунти рідної України”. Приурочений конкурс Міжнародному дню ґрунтів (World Soil Day). Його метою є привернення уваги до важливості ґрунтів, як одного з найвагоміших компонентів продовольчої безпеки та здоров’я екосистем і як життєво важливого джерела благополуччя людей. За допомогою малюнку діти не тільки розвивають свої образотворчі здібності, а й пізнають багато нового про ґрунт та знайомляться з проблемами його збереження.

Юліанна Курак, керівниця гуртків, провела заняття до Міжнародного дня ґрунтів, розробила мультимедійну презентацію у „Дистанційну екошколу”, яка розміщена на сайті ЗОЕНЦ. Використовуючи згадану презентацію, на заняттях керівники гуртків розповідали юннатам цікаві факти про ґрунт та його види. Ґрунт є середовищем для розвитку і еволюції життя на Землі, яке забезпечує кругообіг речовин на земній поверхні. Також ґрунт регулює біосферні процеси.

Конкурс малюнків проводився в чотирьох вікових категоріях: 3-6 років, юннати дошкільного віку та 7-10 років, 11-14 років та 15-18 років. Всі малюнки виконані вихованцями власноручно. До свого різнобарвного витвору дітки додавали опис. Словом, фантазували і творили. З цікавістю вихованці читали і милувалися власними шедеврами та друзів.

На конкурс подано більше 20 малюнків, найбільш активними були юннати категорії 11-14 років, зокрема: Костик Даніела (гурток „Юні екологи”), Барановська Кіра (гурток „Лікарські рослини”), Чепцов Сергій (гурток „Лікарські рослини”), Величканич Єлизаветта (гурток „Юні квітникарі”), Менінова Анна (гурток „Цікава інформатика”), Шевченко Аліса (гурток „Юні охоронці природи”).

Відібрані роботи відправлені на фінальний етап конкурсу в „Інститут охорони ґрунтів України”, м. Київ.

Мирослава Копча, в.о.завідувачки відділу екології та природоохоронної роботи

 

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар  • bajak Scatter
  • turbox500
  • mariaTogel
  • turbox1000
  • ngopibet
  • imbaslot