Про конкурс малюнків у ЗОЕНЦ „Збережімо ґрунти рідної України” | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


Про конкурс малюнків у ЗОЕНЦ „Збережімо ґрунти рідної України”

Педагоги Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді провели конкурс дитячих малюнків „Збережімо ґрунти рідної України”. Приурочений конкурс Міжнародному дню ґрунтів (World Soil Day). Його метою є привернення уваги до важливості ґрунтів, як одного з найвагоміших компонентів продовольчої безпеки та здоров’я екосистем і як життєво важливого джерела благополуччя людей. За допомогою малюнку діти не тільки розвивають свої образотворчі здібності, а й пізнають багато нового про ґрунт та знайомляться з проблемами його збереження.

Юліанна Курак, керівниця гуртків, провела заняття до Міжнародного дня ґрунтів, розробила мультимедійну презентацію у „Дистанційну екошколу”, яка розміщена на сайті ЗОЕНЦ. Використовуючи згадану презентацію, на заняттях керівники гуртків розповідали юннатам цікаві факти про ґрунт та його види. Ґрунт є середовищем для розвитку і еволюції життя на Землі, яке забезпечує кругообіг речовин на земній поверхні. Також ґрунт регулює біосферні процеси.

Конкурс малюнків проводився в чотирьох вікових категоріях: 3-6 років, юннати дошкільного віку та 7-10 років, 11-14 років та 15-18 років. Всі малюнки виконані вихованцями власноручно. До свого різнобарвного витвору дітки додавали опис. Словом, фантазували і творили. З цікавістю вихованці читали і милувалися власними шедеврами та друзів.

На конкурс подано більше 20 малюнків, найбільш активними були юннати категорії 11-14 років, зокрема: Костик Даніела (гурток „Юні екологи”), Барановська Кіра (гурток „Лікарські рослини”), Чепцов Сергій (гурток „Лікарські рослини”), Величканич Єлизаветта (гурток „Юні квітникарі”), Менінова Анна (гурток „Цікава інформатика”), Шевченко Аліса (гурток „Юні охоронці природи”).

Відібрані роботи відправлені на фінальний етап конкурсу в „Інститут охорони ґрунтів України”, м. Київ.

Мирослава Копча, в.о.завідувачки відділу екології та природоохоронної роботи

 

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар