Лелеки, Миру принесіть в Україну! | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** липень – серпень 2024 р. - Всеукраїнський огляд на тему «Наші практичні природоохоронні дії в цифрах» у форматі дашборд (заочно) *** 27 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнський навичковий форум «Юні нобеліанти» (очно) *** 28 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (Profi NENC) (очно) *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Лелеки, Миру принесіть в Україну!

Символу миру, щастя, любові до Батьківщини – лелеці присвячувався флешмоб у Закарпатському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді. В інтерактивному занятті взяли участь юннати та юні переселенці з Харківської області.

 Марина Павко, керівниця гуртків, відмітила, що цей перелітний птах несе нам не лише весну та радість.  Бусол має велике значення для природи та в житті людини.  Так, лелека, одна з тих птахів, яка в наколишньому середовищі тримає біологічну рівновагу, поїдаючи змій, зокрема, вужів  та жаб. А знищуючи комах шкідників, приносить неабияку користь сільському господарству, тому лелек необхідно берегти й охороняти.

Вшановуючи живий символ нашої держави, діти із паперу разом з Людмилою Бокій, завідувачкою відділу інформаційно-методичної роботи, складали лелек у техніці оригамі. А зважаючи, що зараз у нас війна, перед складанням  загадали єдине бажання, щоб якнайшвидше настав мир.

Виготовлені паперові лелеки діти переселенці вивісили на калині. А дехто забрав, щоб подарувати своїй родині.

На завершення флешмобу всі разом попросили своїх символічних лелек, виготовлених власними руками, принести мир в Україну. Робили селфі.

Потім діти ділились враженнями та висловлювати свої думки. Кіра, юна переселенка з Харкова сказала: „Все пройшло цікаво, а свого лелеку  подарую мамі. Вона теж хоче миру”.

Харків’янин Денис дуже любить „спілкуватися” з тваринками кутка живої природи екоцентру. Тут він часто спостерігає за геконом та доглядає морських свинок. А складаючи бузька, мріяв про мир і повернення додому.

Людмила БОКІЙ, завідувачка відділу інформаційно-методичної роботи;

Марина ПАВКО, керівниця гуртків

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76
  • a200m
  • ngopibet
  • ngopibet
  • dewa288
  • ngopibet