Лелеки, Миру принесіть в Україну! | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


Лелеки, Миру принесіть в Україну!

Символу миру, щастя, любові до Батьківщини – лелеці присвячувався флешмоб у Закарпатському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді. В інтерактивному занятті взяли участь юннати та юні переселенці з Харківської області.

 Марина Павко, керівниця гуртків, відмітила, що цей перелітний птах несе нам не лише весну та радість.  Бусол має велике значення для природи та в житті людини.  Так, лелека, одна з тих птахів, яка в наколишньому середовищі тримає біологічну рівновагу, поїдаючи змій, зокрема, вужів  та жаб. А знищуючи комах шкідників, приносить неабияку користь сільському господарству, тому лелек необхідно берегти й охороняти.

Вшановуючи живий символ нашої держави, діти із паперу разом з Людмилою Бокій, завідувачкою відділу інформаційно-методичної роботи, складали лелек у техніці оригамі. А зважаючи, що зараз у нас війна, перед складанням  загадали єдине бажання, щоб якнайшвидше настав мир.

Виготовлені паперові лелеки діти переселенці вивісили на калині. А дехто забрав, щоб подарувати своїй родині.

На завершення флешмобу всі разом попросили своїх символічних лелек, виготовлених власними руками, принести мир в Україну. Робили селфі.

Потім діти ділились враженнями та висловлювати свої думки. Кіра, юна переселенка з Харкова сказала: „Все пройшло цікаво, а свого лелеку  подарую мамі. Вона теж хоче миру”.

Харків’янин Денис дуже любить „спілкуватися” з тваринками кутка живої природи екоцентру. Тут він часто спостерігає за геконом та доглядає морських свинок. А складаючи бузька, мріяв про мир і повернення додому.

Людмила БОКІЙ, завідувачка відділу інформаційно-методичної роботи;

Марина ПАВКО, керівниця гуртків

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар