Юні натуралісти вшановують знаного земляка | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 06-09 грудня 2022 року - фінал Всеукраїнського екологічного хакатону «X REALITY ECOLOGICAL HACK» (Eco-Hackathon) у 2022 році (онлайн) *** до 15 грудня 2022 року триває І етап Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» у 2022/2023 навчальному році (заочно) *** 14-16 грудня 2022 року - Всеукраїнський конкурс «Земля – наш спільний дім» (очно) *** до 20 січня 2023 року триває І етап науково-технічного конкурсу «Eкo-Техно Україна» у 2022-2023 навчальному році (заочно) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) ***


Юні натуралісти вшановують знаного земляка

Кожна творча людина неповторна по-своєму. Той, кому відкрилась таїна першопрохідця, завжди прагне залишити добру пам’ять про себе для сучасників і нащадків. До когорти таких людей можна віднести Миколу Чайківського, заслуженого природолюба України, 100-річчя від дня народження якого вшановує громадськість краю.

Кременецькі гори та Медобори, Дністровський каньйон та неповторна Голиця і багато інших заповідних місць області стали відомими завдяки праці Миколи Петровича.

Беручи участь у природоохоронних акціях, конкурсах, вивчаючи природу рідного краю, примножуючи та збагачуючи її, юні натуралісти області продовжують справу знаного земляка.

Щиро вдячні адміністрації та колективу Тернопільського обласного краєзнавчого музею за організацію наукової конференції, приуроченої до 100-річчя від дня народження нашого краянина.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар