Листопадовий методичний день у ЗОЕНЦ присвячувався осінній тематиці у флористиці | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань закладів загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної освіти (змішаний формат) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** 22 - 24 жовтня 2024 року - Всеукраїнська виставка досягнень юних натуралістів «Виставковий павільйон НЕНЦ» (дистанційно) *** 29 жовтня - 01 листопада 2024 року - осіння сесія Природничої школи учнівської молоді у 2024/2025 навчальному році (очно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 30 листопада - 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «День юного натураліста» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно) *** до 20 січня 2025 року - триває реєстрація на науково-технічний конкурс «Eкo-Техно Україна» у 2024-2025 навчальному році (дистанційно) *** до 14 квітня 2025 року - триває подання заявки на участь у VІІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** з вересня 2024 року по травень 2025 року - Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2024/2025 навчальному році (дистанційно)


Листопадовий методичний день у ЗОЕНЦ присвячувався осінній тематиці у флористиці

І не випадково, адже осіннє листя, яке опадає, квіти і ягоди, стають прекрасним природним матеріалом для виготовлення різнобарвних осінніх композицій. Саме ця пора року найбільше спонукає вихованців гуртків Закарпатського екоцентру до флористичної творчості.

Керівниця гуртка „Юні флористи” Г. Д. Косик, на засіданні 09 листопада в онлайн форматі на платформі ZOOM, у своєму презентаційному виступі показала, як вона з юннатами використовує всі принади осіннього періоду у своїй педагогічній діяльності.

Разом із своїми вихованцями педагогиня працює у таких техніках, як аплікація, панно, колаж, оригамі. Виготовлення робіт із згаданих технік на заняттях легко перетворюються на спільну з дітьми творчість.

Також Ганна Дмитрівна ознайомила із напрямами флористики, які використовує у навчанні. Це такі стилі, як вегетативний, декоративний, паралельний та лінійний.

За допомогою фото виступаюча продемонструвала юннатівські „шедеври”, а заодно вказала на значення для дітей таких практичних занять, які дозволяють відчути душею всю красу кольорів осені, розширюють знання про важливість цієї пори, розвивають творчу уяву і фантазію. Беручи з природи матеріал для своїх робіт, діти вивчають породи дерев у лісі, аналізують зміни в довкіллі та вчаться бережливо ставитись до її дивовижного світу.

Василь Кузьма, заступник директора ЗОЕНЦ з навчально-виховної та методичної роботи, по завершенні виступу керівниці гуртка, відмітив наскільки сьогодні актуально через природний матеріал спілкуватись з природою без шкоди для неї. Особливо така форма художньо-естетичного виховання важлива малим дітям, які тільки починають знайомитись з навколишнім природним середовищем.

Директор екоцентру Олександр Геревич зауважив наскільки важливо використовувати осінню красу для креативної творчості, водночас і як засіб привернення уваги вихованців до охорони природи, а не навпаки. Оскільки дехто, спалюючи осіннє листя, перетворює його в отруйні викиди, які потім потрапляють у повітря і приносять шкоду не тільки природі, а й людині.

Завершився методичний день оглядом фахової періодики та веб сайту ЗОЕНЦ, який провела Людмила Бокій, завідувачка відділу інформаційно-методичної роботи.

Оглядаючи сайт виступаюча відмітила інформаційні матеріали про дитячий екологічний конкурс „Рятуймо природу в дні війни” та конкурс методичних розробок „Інновативні методики екоосвіти”, які організовано і проведено Закарпатським обласним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді спільно із Інститутом еколого-релігійних студій, Міжрелігійним та громадським природоохоронним форумом Східної Європи (IRCEF), Союзом охорони природи та біорізноманіття Німеччини (NABU) у рамках реалізації проєкту „Церкви, релігійні та громадські організації для екоосвіти національних меншин”.

На їх актуальності у своїх виступах наголосили їхні куратори від ЗОЕНЦ – педагогині О. І. Кремінь та О. М. Величканич.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • rp888
  • betseru
  • scatter hitam
  • 77rabbit
  • dewa288
  • rp888
  • robot biru hack
  • dewa288
  • dunia89
  • gampangjp
  • https://lms.speridian.com/