Збережемо морських ссавців | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** липень – серпень 2024 р. - Всеукраїнський огляд на тему «Наші практичні природоохоронні дії в цифрах» у форматі дашборд (заочно) *** 27 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнський навичковий форум «Юні нобеліанти» (очно) *** 28 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (Profi NENC) (очно) *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Збережемо морських ссавців

До Міжнародного дня захисту морських ссавців, який цього року відзначається 19 лютого, педагоги КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» для вихованців гуртків «Основи фенології» (кер. Наталя Дендюк) та «Природа рідного краю» (кер. Галина Малиш), які працюють на базі Львівської санаторної школи № 1 ім. Б.- І. Антонича провели еколого-просвітницький захід «Збережемо морських ссавців». Керівники гуртків підготували цікаві розповіді про морських ссавців, їх поведінку, зокрема зупинились на розповідях про дельфінів, адже саме вони є єдиними представниками солоних вод України. Діти подивились презентацію про різні групи морських ссавців, дізнались багато цікавих фактів з життя цих тварин, обговорили важливість їх охорони, взяли участь у вікторині. Закінчився захід переглядом відеофільму про морських жителів.

Керівник гуртка «Юні художники-анімалісти» Олександра Келембет провела тематичне заняття «День кита». Вихованці ознайомились з особливостями морських ссавців та їх пристосуванням до умов існування, малювали морських жителів, робили дельфінів та китів з паперу в техніці орігамі.

Наталя Дендюк, методистка КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ»

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76
  • a200m
  • ngopibet
  • ngopibet
  • dewa288
  • ngopibet