Проведено історичний квест: “Дніпропетровщина – земля видатних людей”, присвячений життю та діяльності О. М. Поля | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** до 15 грудня 2023 року - триває заявлення на Всеукраїнський конкурс «Юний селекціонер і генетик» у 2023/2024 навчальному році (заочно) *** до 15 грудня 2023 року - подання матеріалів заочних Всеукраїнських конкурсів: Конкурс внутрішнього озеленення закладів освіти «Галерея кімнатних рослин», Конкурс зовнішнього озеленення закладів освіти «Парад квітів біля школи» (заочно) *** 20 грудня 2023 року - 25 січня 2024 року триватиме заключний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» (заочно) *** до 29 грудня 2023 р. - надсилання фотоматеріалів на Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» (заочно) *** до 19 січня 2024 року - триває реєстрація участі в науково-технічному конкурсі «Eкo-Техно Україна» (заочно) *** до 22 січня 2024 року - подання матеріалів на ІІ етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» (заочно) *** до 1 березня 2024 року - падсилання фотоматеріалів до «Панорами Всеукраїнського профільного табору оздоровлення та відпочинку «Юннат» (заочно) *** до 08 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на участь у VІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин» *** до 28 квітня 2024 року - подання матеріалів на проєкт «ЄНОТІК» *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Проведено історичний квест: “Дніпропетровщина – земля видатних людей”, присвячений життю та діяльності О. М. Поля

25 жовтня 2017 року юннати гуртка “Дендрологія з основними озеленення” (керівник гуртка Кривуля І.Г.) комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (директор Педан Ю.Ф.) (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”) взяли участь у історичному квесті “Дніпропетровщина – земля видатних людей”, присвячений життю та діяльності О.М.Поля.

Метою заходу було ознайомлення вихованців з видатною особистістю краю Олександром Миколаєвичем Полем, його внеском в розвиток гірничо-залізничної промисловості Дніпропетровщини; його археологічною спадщиною.

О.М. Поль був знаковою, легендарною особистістю Дніпропетровщини, він стояв у витоків перетворення тихого провінційного міста в розвинутий промисловий центр півдня України.

Він досконало знав шість мов (українську, німецьку, французьку, англійську, російську, латинську). Багато книжок читав в оригіналі. З матір’ю розмовляв української, з батьком російською, з гувернантками французькою, англійською, німецькою. Навчаючись в Дерптському університеті, О.М.Поль вражав викладачів глибокими знаннями та логічним мисленням, доброю пам’яттю, вмінням переконувати, просто та ясно викладати свої думки.

Діти з цікавістю шукали підказки (булаву, фігурку фараона, корисні копалини), які могли допомогти їм з’ясувати заслуги О.М.Поля в сфері розвитку залізничного транспорту, металургії, археології.

В кінці квесту діти отримали завдання намалювати свій погляд на майбутнє Дніпра.

Квест пройшов цікаво та насичено, запропоновані активності дуже сподобалися юннатам. Захід сприяв формуванню у вихованців активної громадянської позиції, пробудженню зацікавленості в пізнанні історії рідного краю. Постать О.М.Поля стала прикладом патріотизму, цілеспрямованості, гуманізму, моральних чеснот для вихованців гуртка.

Квест розпочався

Отримуємо завдання

Вчимося працювати з картою

Ура! Булаву знайдено!

Підготувала Кривуля І.Г, керівник гуртка КЗО “ОЕНЦДУМ”

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар