Яскраве літо талановитих дітей Полтавщини | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) 16-18 квітня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище» (очно) *** до 20 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «День зустрічі птахів» (заочно) *** до 26 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський есе патріотично-громадянської тематики «Єднанням сильні!» (заочно) *** 27-29 квітня 2024 року - фінал Міжнародної екологічної олімпіади наукових проєктів з охорони довкілля «DreamECO» (змішаний формат) *** до 28 квітня 2024 року - подання матеріалів на проєкт «ЄНОТІК» (заочно) *** до 03 травня 2024 року - триває подання матеріалів на участь у Всеукраїнській кампанії «Історія моєї школи» (заочно) *** 07 - 09 травня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму (очно або дистанційно) *** 15 - 30 травня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл» (заочно) *** 21 - 23 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» (очно) *** 22 - 24 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» (змішаний формат) *** 28 - 30 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського турніру з природничих дисциплін «NATURE» (очно) *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Яскраве літо талановитих дітей Полтавщини

12 липня 2019 року відбулося урочисте закриття другої табірної зміни в обласному дитячо-юнацькому оздоровчому таборі «Еколог», що розташований у мальовничому куточку Полтавської області, Зіньківського району, на території природоохоронної зони ландшафтного заказника місцевого значення «Міські Млини». На закритті були підведенні підсумки табірної зміни, пригадали яскраві та веселі моменти. Найактивніші діти були нагородженні грамотами. Урочисте закриття завершилося концертом, який підготували діти разом із своїми вихователями.

Протягом 21 дня педагоги організовували для дітей змістовне та насичене дозвілля.

Під час оздоровлення кожного дня діти були залучені до цікавих та яскравих пізнавально-розважальних програм. Стали учасниками танцювальних флеш-мобів, екологічних квестів та спортивних естафет.

Не забували і про національно-патріотичне виховання. Діти святкували День Конституції, під час якого було проведено інтелектуальне шоу «Я люблю Україну» і конкурс загонових плакатів та малюнків «З любов’ю до України». Також діти стали учасниками цікавого дійства на Свято Івана Купала. Коло річки було організоване театралізоване свято, на якому дівчата плели вінки, водили хороводи та усі охочі брали участь у розважальних конкурсах.

Юні дослідники та природознавці мали змогу відвідати екскурсії екологічними стежками, на яких долучилися до вивчення історії рідного краю та знайомства із біорізноманіттям тваринного та рослинного світу Полтавщини.

Під час другої табірної зміни до «Еколога» завітали артисти Полтавського обласного академічного театру ляльок з виставою «Кіт у чоботях». Діти із захопленням споглядали виставу та мали змогу поринути у чарівний світ казки.

Також діти відвідали музей «Лялина світлиця», де познайомилися із колекцією ляльок-мотанок, а також долучилися до майстер-класу з виготовлення ляльок-мотанок.

А протягом наступних двох табірних змін, табір «Еколог» чекає на оздоровлення ще 300 талановитих та обдарованих дітей з різних куточків Полтавської області.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар