Перемоги призерів Всеукраїнського конкурсу Intel Eko-Україна | Національний еколого-натуралістичний центр ЗВЕРТАЄМО УВАГУ НА ЗМІНИ СТРОКІВ ПРОВЕДЕННЯ ТА ПЕРЕВЕДЕННЯ У ДИСТАНЦІЙНУ ФОРМУ РЯДУ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МАСОВИХ ЗАХОДІВ, ЗАПЛАНОВАНИХ НА БЕРЕЗЕНЬ-ТРАВЕНЬ 2020 РОКУ, ЩО ОПРИЛЮДНЕНІ В ЛИСТІ НЕНЦ ВІД 27.03.2020 Р. № 91. СЛІДКУЙТЕ ЗА НОВИНАМИ *** до 1 червня 2020 року триває прийом анкет для участі в Педагогічній он-лайн олімпіаді для майбутніх здобувачів вищої освіти за спеціалізацією «Позашкільна освіта» (заочно) *** Триває оцінювання журі конкурсних робіт фіналістів Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста - 2020»


Перемоги призерів Всеукраїнського конкурсу Intel Eko-Україна

З 17 по 22 липня 2019 року в м. Освиго (штат Нью-Йорк, США) проходив престижний міжнародний конкурс екологічних наукових та мистецьких проектів Genius Olympiad. Цього року на конкурс було подано 1657 проектів, серед яких 842 проекти в секції «Наука». В фіналі приймали участь більше 1200 учнів з 73 країн світу та 43 штатів США. Серед учасників були і представники України, серед яких виділялися фіналісти та призери Всеукраїнського конкурсу Intel Eko-Україна.

Стати фіналістом Genius Olympiad можно стати двома шляхами: 1) як переможець афільованого національного конкурсу; 2) безпосередньо за вибором членів наукового журі міжнародного конкурсу (в цьому випадку необхідна особиста подача проекту).

National Fair

Захист проектів

В 2019 році завдяки цим двом шляхам в престижному конкурсі прийняли участь 6 фіналістів та призерів Всеукраїнського конкурсу Intel Eko-Україна. І ця участь, і всі зусилля учнів та їх керівників, була не даремною. Незважаючи на сильну конкуренцію, вони вибороли 4 нагороди:

Учасники, рекомендовані журі Всеукраїнського конкурсу Intel Eko-Україна:

1) Горбонос Андрій (Дніпро, Дніпропетровська область) – СРІБНА МЕДАЛЬ, учень 10 класу, Комунальний навчальний заклад «Хіміко-екологічний ліцей» Дніпровської міської ради.

Тема проекту: «Синтез індигокармін-інтекальованого Ni-Al подвійно шарового гідроксиду як електрохімічно-активної речовини та пігменту».

2) Мілана Бордовська (Одеса, Одеська область) – HONORABLE PRIZE (4 місце), учениця 10 класу, Одеський навчально-виховний комплекс №49 «Спеціалізована школа – загальноосвітня школа I-III ступенів» Одеської міської ради Одеської області.

Тема проекту: «Виробництво та класифікація натуральних барвників. Їх використання у різних сферах діяльності».

 

Учасники, відібрані журі Міжнародного конкурсу Genius Olympiad:

3) Деркач Поліна (Новомосковськ, Дніпропетровська область) – СРІБНА МЕДАЛЬ, вихованка, Комунальний позашкільний навчальний заклад «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Дніпровської районної ради Дніпропетровської області”.

Тема проекту: «Дослідження властивостей конструктивних пластиків, отриманих з додаванням відпрацьованого поліетилену».

4) Русакевич Софія (Дніпро, Дніпропетровська область) – БРОНЗОВА МЕДАЛЬ, учениця 10 класу, Хіміко-екологічний ліцей.

Тема проекту: «Новий «розумний» корозійно-захисний пігмент на основі інгібітор-інтеркальованого подвійно-шарового гідроксиду: вибір, синтез та вивчення характеристик».

5) Лавриненко Софія (Дніпро, Дніпропетровська область); учениця 9 класу, Хіміко-Екологічній ліцей.

Тема проекту: «Електрохромне покриття з покращеними оптичними характеристиками».

6) Мехед Анна (Бровари, Київська область), вихованка Дитячого естетико-натуралістичного центру “Камелія”.

Тема проекту: «Перспектива використання пробіотику Біоспорину разом із фітовідварами» (науковий керівник Коваленко Вадим Леонідович).

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар