Дитячо-юнацька еколого-патріотична гра “Паросток” | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** липень – серпень 2024 р. - Всеукраїнський огляд на тему «Наші практичні природоохоронні дії в цифрах» у форматі дашборд (заочно) *** 27 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнський навичковий форум «Юні нобеліанти» (очно) *** 28 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (Profi NENC) (очно) *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Дитячо-юнацька еколого-патріотична гра “Паросток”

Дев’ятого жовтня 2019 року у комунальному закладі «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради пройшла дитячо-юнацька еколого-патріотична гра «Паросток» під гаслом «Паросток виростає, коли кожен свою любов вкладає».

Гра розпочалась урочистим відкриттям, після якого було оголошено умови та правила гри. Дітей об’єднались у 3 команди, отримали маршрутні листи, в яких було вказано етапи проходження модулів конкурсу. Перед гравцями стояла задача зібрати ключові слова зашифрованого гасла.

Народознавчий модуль включав ознайомлення учасників гри не тільки з рослинами-символами України, але й майстер-клас «Виготовлення листівки в українському стилі». Юні майстри оформили привітальні листівки символічними орнаментами, що нагадували поліську вишивку.

Особливості поведінки тварин юннати вивчали на зоологічному модулі. Учні контактно спілкувались з мешканцями живого куточка Станції. Оригінально пройшли тваринні перегони, які захопили усіх конкурсантів, адже діти спостерігали за поведінкою хом’яків та черепах під час змагань та вболівали за швидкість проходження «спортсменами» заданої дистанції.

Як визначати сторони горизонту, як працювати з компасом та які ж секрети метеорологічних спостережень? Саме на ці питання знайшли відповіді юннати, відвідавши модуль метеорологічний, на якому вони навчились визначати сторони горизонту та закріпили свої знання, відповівши на запитання вікторини.

Метою дендрологічного модуля «Паросток» є інформування учасників про етапи висаджування дерев та кущів. Отримавши необхідну інформацію, учні мали продемонструвати на практиці, як вони навчились висаджувати рослини. В результаті учасники заходу заклали катальпову алею біля метеорологічного майданчика Станції.

Виготовлення плакатів до Дня захисника України захопив конкурсантів під час патріотичного модуля. Юннати довідались про важливість вшанування воїнів, які стоять на захисті своєї батьківщини. Під час творчої роботи діти виконували пісні про Україну. Виявилось, що діти добре знають українські народні пісні. До такого співу приєднались й педагоги.

Гра завершилась обміном враженнями, захистом плакатів на патріотичну тематику. Після підведення підсумків кожна команда отримала призове місце. Враховувалась кількість балів та за швидкість проходження усіх етапів гри. Усім юним натуралістам було вручено сертифікати учасника гри «Паросток» та заохочувальні призи, які підготували педагоги Станції.

 

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76
  • a200m
  • ngopibet
  • ngopibet
  • dewa288
  • ngopibet