Всеукраїнський стартап з підготовки до професійної сертифікації вчителів хімії | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 27 - 29 листопада 2024 року - фінал Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи» (очно) *** до 29 листопада 2024 року - подання конкурсних робіт на Всеукраїнський художній конкурс «Календар GLOBE 2025» (заочно) *** до 30 листопада - 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «День юного натураліста» (заочно) *** до 30 листопада 2024 року - подання матеріалів щодо участі у Всеукраїнській дитячо-юнацькій еколого-патріотичній грі «Паросток» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно) *** до 15 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Новорічна композиція» (заочно) *** до 15 грудня 2024 року - подання матеріалів на ІІ етап Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» (заочно) *** до 27 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» (заочно) *** до 20 січня 2025 року - триває реєстрація на науково-технічний конкурс «Eкo-Техно Україна» у 2024-2025 навчальному році (дистанційно) *** до 22 січня 2025 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнську виставку-конкурс «Український сувенір» (дистанційно) *** 05 - 07 лютого 2025 року - фінал Всеукраїнського чеппіонату з інформаційних технологій «Екософт» (очно) *** 18 - 19 березня 2025 року - фінальний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста – 2025» (заочно) *** до 14 квітня 2025 року - триває подання заявки на участь у VІІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** з вересня 2024 року по травень 2025 року - Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2024/2025 навчальному році (дистанційно) *** з 2024 року по 2029 рік - триває Всеукраїнський конкурс проєктів озеленення «Культура домівки»


Всеукраїнський стартап з підготовки до професійної сертифікації вчителів хімії

Відбувся випуск слухачів навчального циклу стартапів (тренінгів) з підготовки вчителів хімії до професійної сертифікації.

Упродовж грудня 2018 – жовтня 2019 років в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді та на базі хімічного факультету Київського національного університету ім. Т. Шевченка, хіміко-технологічного факультету Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського», агробіологічного факультету Національного університету біоресурсів і природокористування України, тривала підготовка до професійної сертифікації вчителів хімії, започаткована як перший повний цикл навчальних тренінгів для керівників творчих учнівських об’єднань хімічного профілю.

І стартап відбувся у грудні 2018 р. за темою «Методика викладання технології хімічних виробництв у шкільному курсі хімії». Основні акценти стосувались обговорення: 1) Навчальних програм та підручників з викладання хімії від базового до академічного рівня; 2) Використання сучасних цифрових пристроїв для демонстрації хімічних процесів; 3) Методики викладання технологій хімічних виробництв в шкільному курсі неорганічної хімії, загальним об’ємом 12 годин.

ІІ стартап «Особливості викладання окремих тем та методика розв’язування типових задач у шкільному курсі хімії» пройшов на початку квітня 2019 р. Розглянуто ключові питання: 1) Хімічні харчові добавки; 2) Гідроліз і гідратація в шкільному курсі хімії; 3) Водопідготовка та водоочищення в курсі хімії; 4) Методика розв’язання розрахункових задач з хімії.         Загалом – 16 годин.

ІІІ вісімнадцятигодинний стартап відбувся 9-11 жовтня 2019 р. — «Педагогічна майстерність та методи оцінювання професійних компетентностей учителя-предметника». Темами для обговорення стали: 1) Використання віртуальних ресурсів мережі Інтернет вчителем хімії ; 2) Виробництво кристалічного скла, кераміки, в’яжучих матеріалів; 3) Використання нанотехнологій в хімії; 4) Проведення якісних та кількісних аналізів при вивченні мінеральних добрив; 5) Нові теми в оновленій програмі з хімії: особливості викладання; 6) Завдання шкільних олімпіад та методика їх розв’язання; 7) Педагогічна майстерність та методи оцінювання професійних компетентностей учителя-предметника. Загальне число відпрацьованих навчальних годин за трьома стартапами склало 46 год.

В настановчих діалогах і практикумах для вчителів хімії взяли участь: від Київського національного університету ім. Т. Шевченка – Попель Павло Петрович, кандидат хімічних наук, автор шкільних підручників з хімії, Теребіленко Катерина Володимирівна, кандидат хімічних наук; від Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського» – Лапінський Андрій Вікторович, кандидат технічних наук, Воробйова Вікторія Іванівна, кандидат хімічних наук, Косогіна Ірина Володимирівна, кандидат технічних наук, Нагірняк Світлана Валеріївна, кандидат технічних наук, Донцова Тетяна Анатоліївна, кандидат хімічних наук, Коваленко Юрій Олексійович, асистент кафедри хімічної технології композиційних матеріалів, Кримець Григорій Володимирович, асистент кафедри технології неорганічних речовин та загальної хімічної технології; від Національного університету біоресурсів і природокористування України – Бикін Анатолій Вікторович,  професор, доктор сільськогосподарських наук, завідувач кафедри, Бикіна Ніна Миколаївна, кандидат сільськогосподарських наук, Бордюжа Надія Петрівна, кандидат сільськогосподарських наук,  Бордюжа Ігор Петрович, кандидат сільськогосподарських наук, Літвінова Олена Анатоліївна, кандидат сільськогосподарських наук, Цизь Олександр Михайлович, керівник центру профорієнтації. До тренерського складу також були запрошені: Новікова Світлана Анатоліївна, начальник відділу змісту природничо-математичних навчальних предметів Українського центру оцінювання якості освіти; Бережна Юлія, голова Всеукраїнського водного товариства Waternet; Кравченко Катерина і Жукова Олена, провідні фахівці з інформаційно-консультаційних послуг ТОВ «Інтер-Системс», фахівці науково-виробничого об’єднання «Екософт».

За підсумками проведених навчальних стартапів директор Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України, доктор педагогічних наук, професор Вербицький Володимир Валентинович вручив слухачам Дипломи про успішне завершення повного циклу підготовки вчителів хімії до професійної сертифікації.

З метою примноження портфоліо педагогічних працівників, які приймали участь у стартапах, готується електронна збірка методичних матеріалів та авторських розробок.

Інформація про перебіг навчальних стартапів (тренінгів) з підготовки до професійної сертифікації вчителів хімії розміщена на сайті Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді: http://nenc.gov.ua та мережі інтернет.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


1 коментар до запису “Всеукраїнський стартап з підготовки до професійної сертифікації вчителів хімії”

  1. Прокопчук Галина :

    Було цікаво і захоплююче. Хороша можливість поспілкуватися з колегами, озброїтись новими знаннями та досвідом, ознайомитисьз престижними закладами вищої освіти, помилуватися краєвидами столиці. Щиро дякую!!!

Залишити коментар



  • ngopibet
  • dewa288 11wbet login rp888 login rp777 login 66kbet B200M raja111 raja111 slot pulsa pansos4d d200m 55tbet rp8888 hokiemas 66kbet