Проведено обласний семінар-практикум для керівників гуртків еколого-натуралістичної творчості | Національний еколого-натуралістичний центр ЗВЕРТАЄМО УВАГУ НА ЗМІНИ СТРОКІВ ПРОВЕДЕННЯ ТА ПЕРЕВЕДЕННЯ У ДИСТАНЦІЙНУ ФОРМУ РЯДУ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МАСОВИХ ЗАХОДІВ, ЗАПЛАНОВАНИХ НА БЕРЕЗЕНЬ-ТРАВЕНЬ 2020 РОКУ, ЩО ОПРИЛЮДНЕНІ В ЛИСТІ НЕНЦ ВІД 27.03.2020 Р. № 91. СЛІДКУЙТЕ ЗА НОВИНАМИ *** до 1 червня 2020 року триває прийом анкет для участі в Педагогічній он-лайн олімпіаді для майбутніх здобувачів вищої освіти за спеціалізацією «Позашкільна освіта» (заочно) *** Триває оцінювання журі конкурсних робіт фіналістів Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста - 2020»


Проведено обласний семінар-практикум для керівників гуртків еколого-натуралістичної творчості

Комунальний заклад «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» 30 жовтня 2019 року на базі Корсунь-Шевченківського районного центру дитячої та юнацької творчості відбувся обласний семінар-практикум для керівників гуртків еколого-натуралістичної творчості за темою «Формування ціннісних орієнтирів освітнього процесу у закладах позашкільної освіти».

З вітальним словом виступили: Грушевська Оксана Миколаївна, начальник відділу освіти Корсунь-Шевченківської райдержадміністрації; Давиденко Людмила Василівна, директор КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради»; Кудін Валентина Семенівна, завідуюча лабораторією виховної роботи КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників».

Фурса Тетяна Петрівна, директор Корсунь-Шевченківського РЦДЮТ, ознайомила учасників семінару з діяльністю Корсунь-Шевченківського районного центру дитячої та юнацької творчості.

«Хвилинкою настрою» вразили художні колективи Корсунь-Шевченківського РЦДЮТ.

Чудовою та пізнавальною виявилася екскурсія до музею історії освіти Корсунь-Шевченківщини.

Екскурсію до відділу закритого ґрунту, ознайомила та провела Ковальова Ірина Миколаївна, завідувачка відділом еколого-натуралістичної роботи Корсунь-Шевченківського РЦДЮТ. Теплиця вразила своєю масштабністю та різноманіттям представленої флори.

Майстер-клас з виготовлення листівки показала Хулап Людмила Іванівна, керівник гуртка КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради», де кожний учасник створив свою неповторну роботу.

Тренінгове заняття «Форми та методи створення природоохоронних проектів з дітьми та молоддю» провела Пащенко Олена Вікторівна, координатор освітніх та виховних програм Всеукраїнської дитячої спілки «Екологічна варта»

За круглим столом учасники семінару поділились проблемними питаннями та перспективами роботи закладів позашкільної освіти.

Після завершення заходу учасники семінару отримали Сертифікати.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар