Всеукраїнська ювілейна естафета «Стежками юннатівського руху» крокує Буковиною | Національний еколого-натуралістичний центр *** Триває набір учнівської молоді різного віку у гуртки на 2020/2021 н.р., які працюють в Національному еколого-натуралістичному центрі. Зареєструватись можна онлайн (рубрика "Робота гуртків" головного меню) на сайті Центру *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста»*** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 21 серпня триватиме Дистанційний курс «Математика в Природі» для позашкільної освіти *** з 26 серпня в онлайн-режимі Дистанційний курс «Природничий лекторій» *** 03-05 листопада 2020 року відбудеться фінальний етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» *** 07-09 листопада 2020 року відбудеться Всеукраїнська ювілейна естафета "Стежками юннатівського руху" в НЕНЦ *** до 15 листопада 2020 року подання робіт на Всеукраїнський художній конкурс «Календар GLOBE 2021» (заочно) *** 18-20 листопада 2020 - Всеукраїнський біологічний форум учнівської та студентської молоді «Дотик природи» ***


Всеукраїнська ювілейна естафета «Стежками юннатівського руху» крокує Буковиною

Дорогі колеги позашкільники, юні натуралісти! З усією буковинською щирістю сердечно вітаємо вас з 95 річчям юннатівського руху!
Для історії 95 років – це лише мить. Для поколінь, яких об’єднав цей рух, це епоха, насичена професійною звитягою, відданістю ідеї, вмінням виплекати духовно-багату, життєрадісну молоду зміну! 6 жовтня святкова Всеукраїнська ювілейна естафета «Стежками юннатівського руху» з Хмельниччини прийшла в Чернівецьку область і була відмічена онлайн-флешмобами, квестами, флористичною виставкою і, в заочному форматі, обласним збором юних зоологів-тваринників, аграрників, садівників, квітникарів-дизайнерів імені Василя Аксенина, Героя Небесної Сотні.

У Чернівецькій обласній державній адміністрації за участі заступника голови Чернівецької обласної державної адміністрації Ірини Ісопенко та директора Департаменту освіти і науки Людвиги Цуркан відбулася урочиста церемонія підписання сторінки естафетної книги та передачі кубка Всеукраїнської ювілейної естафети «Стежками юннатівського руху»  юннатам Вінницької області.
Естафета ще раз засвідчила: юннати — це родина! Креативна, допитлива, готова пізнавати нове і вшановувати те, що вже пройшло. Діти чи дорослі, у Києві, Сумах, Чернігові чи в Чернівцях — природолюби-натуралісти стійко прямують до своєї мети, відчувають радість від зростання успіху, свого і своїх колег, надихаються новими цікавими прагненнями.
У кожного регіону України своя історія, неповторна і багата яскравими подіями та значущими віхами юннатівського життя. На Буковині юннатівський рух розпочався з післявоєнного 1945 року, із відкриття натуралістичного відділу при палаці піонерів у місті Чернівці та гуртка при Чепоносівській восьмирічній школі Хотинського району. У 1950 році рішенням облвиконкому створена обласна дитяча станція юних натуралістів. З роками мінялись напрямки юннатівської роботи, змінювалась назва та розташування станції. З 2007 р. центр став комунальним закладом «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді», який цього року відзначає свій 70-річний ювілей.
На протязі 70 років діяльності заклад накопичив цінний досвід навчальної, виховної, організаційно-масової, методичної, природоохоронної, національно-патріотичної роботи, але постійно прагне до нових звершень, створює, вдосконалює, модернізує і впроваджує ефективні форми і методи позашкільної еколого-натуралістичної освіти. В  закладі діти розвивають свої здібності, набувають корисних звичок і навичок, замислюються над вибором професії, вчаться доброті. Для них відкрита STEM-лабораторія, контактний зоомайданчик імені Василя Аксенина, дендрарій, екомайстерня, садочок запахів – і все це плекають  креативні та професійні педагоги.
Центр є координатором закладів освіти в Чернівецькій області з проблем науково-дослідницької та практичної еколого-натуралістичної діяльності, працює над реалізацією багатьох проєктів.
Та головне – це популярна юннатівська школа для десятків тисяч хлопчиків та дівчаток, яка допомогла знайти свою дорогу в житті, навчила з любов’ю, бережно і дбайливо ставитися до праці, до людей, до природи рідного краю!
Наші вихованці пишуть нові яскраві сторінки у книгу історії юннатівського руху України!
Буковина бажає: “Хай ніколи не згасне вогник теплоти юннатівського руху і  зігріває кожний куточок нашої прекрасної України!”

З повагою !

Директор Людмила Головченко та колектив комунального закладу

«Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді»

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар