Всеукраїнська ювілейна естафета «Стежками юннатівського руху» крокує Буковиною | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** до 27 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» (заочно) *** 14 - 16 січня 2025 року - фінал Всеукраїнського турніру юних біологів «Neobio» (дистанційно, онлайн) *** до 20 січня 2025 року - триває реєстрація на науково-технічний конкурс «Eкo-Техно Україна» у 2024-2025 навчальному році (дистанційно) *** до 22 січня 2025 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнську виставку-конкурс «Український сувенір» (дистанційно) *** 28 - 30 січня 2025 року - фінал Всеукраїнського турніру юних хіміків імені академіка В. В. Скопенка (дистанційно, онлайн) *** 05 - 07 лютого 2025 року - фінал Всеукраїнського чеппіонату з інформаційних технологій «Екософт» (очно) *** 18 - 19 березня 2025 року - фінальний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста – 2025» (заочно) *** до 14 квітня 2025 року - триває подання заявки на участь у VІІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** квітень 2025 року - ІІ етап Всеукраїнського конкурсу проєктів озеленення «Культура домівки» (заочно) *** з вересня 2024 року по травень 2025 року - Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2024/2025 навчальному році (дистанційно) ***


Всеукраїнська ювілейна естафета «Стежками юннатівського руху» крокує Буковиною

Дорогі колеги позашкільники, юні натуралісти! З усією буковинською щирістю сердечно вітаємо вас з 95 річчям юннатівського руху!
Для історії 95 років – це лише мить. Для поколінь, яких об’єднав цей рух, це епоха, насичена професійною звитягою, відданістю ідеї, вмінням виплекати духовно-багату, життєрадісну молоду зміну! 6 жовтня святкова Всеукраїнська ювілейна естафета «Стежками юннатівського руху» з Хмельниччини прийшла в Чернівецьку область і була відмічена онлайн-флешмобами, квестами, флористичною виставкою і, в заочному форматі, обласним збором юних зоологів-тваринників, аграрників, садівників, квітникарів-дизайнерів імені Василя Аксенина, Героя Небесної Сотні.

У Чернівецькій обласній державній адміністрації за участі заступника голови Чернівецької обласної державної адміністрації Ірини Ісопенко та директора Департаменту освіти і науки Людвиги Цуркан відбулася урочиста церемонія підписання сторінки естафетної книги та передачі кубка Всеукраїнської ювілейної естафети «Стежками юннатівського руху»  юннатам Вінницької області.
Естафета ще раз засвідчила: юннати — це родина! Креативна, допитлива, готова пізнавати нове і вшановувати те, що вже пройшло. Діти чи дорослі, у Києві, Сумах, Чернігові чи в Чернівцях — природолюби-натуралісти стійко прямують до своєї мети, відчувають радість від зростання успіху, свого і своїх колег, надихаються новими цікавими прагненнями.
У кожного регіону України своя історія, неповторна і багата яскравими подіями та значущими віхами юннатівського життя. На Буковині юннатівський рух розпочався з післявоєнного 1945 року, із відкриття натуралістичного відділу при палаці піонерів у місті Чернівці та гуртка при Чепоносівській восьмирічній школі Хотинського району. У 1950 році рішенням облвиконкому створена обласна дитяча станція юних натуралістів. З роками мінялись напрямки юннатівської роботи, змінювалась назва та розташування станції. З 2007 р. центр став комунальним закладом «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді», який цього року відзначає свій 70-річний ювілей.
На протязі 70 років діяльності заклад накопичив цінний досвід навчальної, виховної, організаційно-масової, методичної, природоохоронної, національно-патріотичної роботи, але постійно прагне до нових звершень, створює, вдосконалює, модернізує і впроваджує ефективні форми і методи позашкільної еколого-натуралістичної освіти. В  закладі діти розвивають свої здібності, набувають корисних звичок і навичок, замислюються над вибором професії, вчаться доброті. Для них відкрита STEM-лабораторія, контактний зоомайданчик імені Василя Аксенина, дендрарій, екомайстерня, садочок запахів – і все це плекають  креативні та професійні педагоги.
Центр є координатором закладів освіти в Чернівецькій області з проблем науково-дослідницької та практичної еколого-натуралістичної діяльності, працює над реалізацією багатьох проєктів.
Та головне – це популярна юннатівська школа для десятків тисяч хлопчиків та дівчаток, яка допомогла знайти свою дорогу в житті, навчила з любов’ю, бережно і дбайливо ставитися до праці, до людей, до природи рідного краю!
Наші вихованці пишуть нові яскраві сторінки у книгу історії юннатівського руху України!
Буковина бажає: “Хай ніколи не згасне вогник теплоти юннатівського руху і  зігріває кожний куточок нашої прекрасної України!”

З повагою !

Директор Людмила Головченко та колектив комунального закладу

«Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді»

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • dewa288 rejekibet 11wbet login rp888 login rp777 login 66kbet B200M raja111 raja111 slot pulsa pansos4d d200m rp8888 b200m 11wbet