Юннати Чернівецької області взяли участь у Всеукраїнському конкурсі з флористики та фітодизайну | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** запрошуємо молодь до участі у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «Крок до знань» 2021/2022 навчального року *** 25 - 27 жовтня 2021 року Всеукраїнський зліт юних гідрометеорологів *** 25 - 29 жовтня 2021 року Курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників, заступників директорів закладів позашкільної освіти (очно) *** 28 - 30 жовтня 2021 р. Всеукраїнський зліт юних тераріумістів *** 08-12 листопада - осіння сесія Природничої школи учнівської молоді у 2021/2022 навчальному році (очно, або дистанційно) *** 12-14 листопада 2021 року - друга (заключна) сесія Всеукраїнської школи методиста закладу позашкільної освіти (за змішаною формою проведення) *** 16-18 листопада 2021 року фінал Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи» (очно, або дистанційно) **** до 15 грудня 2021 року триває відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» 2021/2022 навчального року (заочно)


Юннати Чернівецької області взяли участь у Всеукраїнському конкурсі з флористики та фітодизайну

В рамках святкування 95-річчя юннатівського руху в Україні Комунальний заклад «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» прийняв участь у Всеукраїнському конкурсі з флористики та фітодизайну «Юннати України» в «он-лайн» режимі. Конкурс проводиться вже восьмий рік поспіль, з метою формування в учнів дбайливого ставлення до природи, як невичерпного джерела краси і творчого натхнення, підготовка молоді до професійного самовизначення, розвиток допрофесійних якостей флориста, дизайнера, фітодизайнера та обмін кращим досвідом роботи учнів з флористики та фітодизайну. Честь чернівецької області захищали вихованці гуртка «Юні квітникарі» КЗ ЧОЦЕНТУМ – Бужніца Діана, Єгорова Таїсія, Скіпор Валерія, учениці ЗОШ № 3 м. Чернівці, керівник гуртка Литвін Н.Г.

Своє бачення розкриття даної теми дівчата відтворили на флористичній картині (на піску за допомогою рослинного матеріалу). Вдалим відтворенням юннатівського життя є зображення молодої, вродливої дівчини, України, яка за руки веде у прекрасний світ «Природи» молоде покоління України – юннатів. Діти це майбутнє нашої країни і віримо, що на їх долю випала важлива місія зберегти та примножити красу рідної землі.
Для розкриття задуму підібрали яскраву гаму кольорів осінніх квітів.
Основою композиції стали листочки барвінку. Його глянцево-зелене тверде листя не гине ні влітку від спеки, ні взимку від холоду, морозу і снігу, як і юннатівський рух, якому вже 95 років, він пережив багато змін, труднощів, здобутків.
Також обов’язковим атрибутом композиції є листя та горішки бука лісового – який є символом Буковини.
Блакитне небо символізує мир у нашій державі, батьківщині. Його вдалося зобразити за допомогою квітів із синім забарвленням.
Пшеничне поле – багатство нашої країни, його створили за допомогою колосків злакових культур.
Соняшник як ніяка інша квітка вдало відтворює яскраве сонечко, зігріваючи своїми теплими променями світ.
Оранжевого забарвлення композиції надали пелюстки чорнобривців.
Буковину не випадково називають мальовничим куточком України. У цій частині Західної України зібрана вся земна краса. Природа щедро обдарувала наш край: гори Карпати зеленим килимом вкривають букові та хвойні ліси, на рівнинах – пишні у весняному цвіті і щедрі осінні сади та
чисті, прохолодні гірські річки. Ми повинні зберегти цю красу для майбутніх
поколінь.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар