Юннати Чернівецької області взяли участь у Всеукраїнському конкурсі з флористики та фітодизайну | Національний еколого-натуралістичний центр *** Запрошуємо учнівську молодь різного віку у гуртки на 2020/2021 н.р., які працюють в Національному еколого-натуралістичному центрі. Зареєструватись можна онлайн (рубрика "Робота гуртків" головного меню) на сайті Центру *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста»*** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 21 серпня - Дистанційний курс «Математика в Природі» для позашкільної освіти *** з 26 серпня в онлайн-режимі Дистанційний курс «Природничий лекторій» *** 16-27 листопада 2020 - Декада юннатівського вогника, присвячена 95-річчю юннатівського руху в Україні *** 2-3 грудня 2020 року - ІІ етап Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань закладів загальної середньої і позашкільної освіти *** 2-3 грудня 2020 року пройде Всеукраїнська онлайн-конференція для учнівської молоді «Збережемо ліси для майбутніх поколінь» *** 8 грудня 2020 року - Всеукраїнський фестиваль «Україна - сад» (онлайн-конференція) *** 16-17 грудня 2020 року - ІІ етап Всеукраїнського фестивалю «Скарбниця народної духовності» (тема заходу – «Українська паляниця») *** до 20 грудня 2020 року термін подання робіт на виставку Всеукраїнського конкурсу ”Новорічна композиція” ***


Юннати Чернівецької області взяли участь у Всеукраїнському конкурсі з флористики та фітодизайну

В рамках святкування 95-річчя юннатівського руху в Україні Комунальний заклад «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» прийняв участь у Всеукраїнському конкурсі з флористики та фітодизайну «Юннати України» в «он-лайн» режимі. Конкурс проводиться вже восьмий рік поспіль, з метою формування в учнів дбайливого ставлення до природи, як невичерпного джерела краси і творчого натхнення, підготовка молоді до професійного самовизначення, розвиток допрофесійних якостей флориста, дизайнера, фітодизайнера та обмін кращим досвідом роботи учнів з флористики та фітодизайну. Честь чернівецької області захищали вихованці гуртка «Юні квітникарі» КЗ ЧОЦЕНТУМ – Бужніца Діана, Єгорова Таїсія, Скіпор Валерія, учениці ЗОШ № 3 м. Чернівці, керівник гуртка Литвін Н.Г.

Своє бачення розкриття даної теми дівчата відтворили на флористичній картині (на піску за допомогою рослинного матеріалу). Вдалим відтворенням юннатівського життя є зображення молодої, вродливої дівчини, України, яка за руки веде у прекрасний світ «Природи» молоде покоління України – юннатів. Діти це майбутнє нашої країни і віримо, що на їх долю випала важлива місія зберегти та примножити красу рідної землі.
Для розкриття задуму підібрали яскраву гаму кольорів осінніх квітів.
Основою композиції стали листочки барвінку. Його глянцево-зелене тверде листя не гине ні влітку від спеки, ні взимку від холоду, морозу і снігу, як і юннатівський рух, якому вже 95 років, він пережив багато змін, труднощів, здобутків.
Також обов’язковим атрибутом композиції є листя та горішки бука лісового – який є символом Буковини.
Блакитне небо символізує мир у нашій державі, батьківщині. Його вдалося зобразити за допомогою квітів із синім забарвленням.
Пшеничне поле – багатство нашої країни, його створили за допомогою колосків злакових культур.
Соняшник як ніяка інша квітка вдало відтворює яскраве сонечко, зігріваючи своїми теплими променями світ.
Оранжевого забарвлення композиції надали пелюстки чорнобривців.
Буковину не випадково називають мальовничим куточком України. У цій частині Західної України зібрана вся земна краса. Природа щедро обдарувала наш край: гори Карпати зеленим килимом вкривають букові та хвойні ліси, на рівнинах – пишні у весняному цвіті і щедрі осінні сади та
чисті, прохолодні гірські річки. Ми повинні зберегти цю красу для майбутніх
поколінь.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар