Юннати Чернівецької області взяли участь у Всеукраїнському конкурсі з флористики та фітодизайну | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** липень – серпень 2024 р. - Всеукраїнський огляд на тему «Наші практичні природоохоронні дії в цифрах» у форматі дашборд (заочно) *** 27 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнський навичковий форум «Юні нобеліанти» (очно) *** 28 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (Profi NENC) (очно) *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Юннати Чернівецької області взяли участь у Всеукраїнському конкурсі з флористики та фітодизайну

В рамках святкування 95-річчя юннатівського руху в Україні Комунальний заклад «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» прийняв участь у Всеукраїнському конкурсі з флористики та фітодизайну «Юннати України» в «он-лайн» режимі. Конкурс проводиться вже восьмий рік поспіль, з метою формування в учнів дбайливого ставлення до природи, як невичерпного джерела краси і творчого натхнення, підготовка молоді до професійного самовизначення, розвиток допрофесійних якостей флориста, дизайнера, фітодизайнера та обмін кращим досвідом роботи учнів з флористики та фітодизайну. Честь чернівецької області захищали вихованці гуртка «Юні квітникарі» КЗ ЧОЦЕНТУМ – Бужніца Діана, Єгорова Таїсія, Скіпор Валерія, учениці ЗОШ № 3 м. Чернівці, керівник гуртка Литвін Н.Г.

Своє бачення розкриття даної теми дівчата відтворили на флористичній картині (на піску за допомогою рослинного матеріалу). Вдалим відтворенням юннатівського життя є зображення молодої, вродливої дівчини, України, яка за руки веде у прекрасний світ «Природи» молоде покоління України – юннатів. Діти це майбутнє нашої країни і віримо, що на їх долю випала важлива місія зберегти та примножити красу рідної землі.
Для розкриття задуму підібрали яскраву гаму кольорів осінніх квітів.
Основою композиції стали листочки барвінку. Його глянцево-зелене тверде листя не гине ні влітку від спеки, ні взимку від холоду, морозу і снігу, як і юннатівський рух, якому вже 95 років, він пережив багато змін, труднощів, здобутків.
Також обов’язковим атрибутом композиції є листя та горішки бука лісового – який є символом Буковини.
Блакитне небо символізує мир у нашій державі, батьківщині. Його вдалося зобразити за допомогою квітів із синім забарвленням.
Пшеничне поле – багатство нашої країни, його створили за допомогою колосків злакових культур.
Соняшник як ніяка інша квітка вдало відтворює яскраве сонечко, зігріваючи своїми теплими променями світ.
Оранжевого забарвлення композиції надали пелюстки чорнобривців.
Буковину не випадково називають мальовничим куточком України. У цій частині Західної України зібрана вся земна краса. Природа щедро обдарувала наш край: гори Карпати зеленим килимом вкривають букові та хвойні ліси, на рівнинах – пишні у весняному цвіті і щедрі осінні сади та
чисті, прохолодні гірські річки. Ми повинні зберегти цю красу для майбутніх
поколінь.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76
  • a200m
  • ngopibet
  • ngopibet
  • dewa288
  • ngopibet