ХХ Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій «Екософт-2021» та XIІ національний тур Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «INFOMATRIX-2021» | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** липень – серпень 2024 р. - Всеукраїнський огляд на тему «Наші практичні природоохоронні дії в цифрах» у форматі дашборд (заочно) *** 27 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнський навичковий форум «Юні нобеліанти» (очно) *** 28 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (Profi NENC) (очно) *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


ХХ Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій «Екософт-2021» та XIІ національний тур Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «INFOMATRIX-2021»

09 − 12 березня 2021 року Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді (НЕНЦ) спільно з Громадською організацією «Спілка освітян України», за підтримки Всеукраїнської громадської організації «Спілка автоматизаторів бізнесу», Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством, компаній «DIXI-CENTER» і «2D⁞3D», за сприяння Президії Національної академії наук України, Президії Національної академії педагогічних наук України провели фінальний тур ІІ етапу ХХ Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2021» та XІІ національний тур Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «INFOMATRIX-2021». Інформаційними партнерами виступили: видавництво «Педагогічна преса», електронний дайджест «Техносвіт», журнал «Комп’ютер у школі та сім’ї». Фінал відбувся у дистанційному форматі.

Головні завдання змагань:

виявлення та підтримка обдарованої молоді в галузі розробки програмного забезпечення, технічного устаткування та прикладних рішень для обчислювальних систем;

вивчення пріоритетних напрямів у розробці програмних засобів, попиту на них та пропозицій;

демонстрація технічних інноваційних рішень у галузі інформаційних технологій, розповсюдження авторського програмного продукту, конструкторських ідей тощо;

забезпечення всебічної адресної підтримки розробника складових обчислювальних систем.

Перемогу у змаганнях виборювали 140 авторських програмних і апаратних розробок, з числа понад 150 молодих розробників: учнів та вихованців закладів загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної освіти, студентів закладів вищої освіти. Учасники фінальних змагань представили відеозаписи захистів своїх проєктів, на яких продемонстрували власне розробки та в окремих випадках технічну документацію.

Компетентне журі у складі представників НАН України, науково-педагогічних працівників ЗВО, професійних розробників-програмістів і суперфіналістів минулих років зі складу Infomatrix Club досить високо оцінило здобутки молоді, хоча дистанційне проведення змагань не дало змоги розкрити весь потенціал апаратних і програмних продуктів фіналістів. Це стосується і відборів на фінали міжнародних змагань.

Саме тому програмою заходів було передбачено проведення окремого суперфіналу в прямому онлайн-ефірі 25-26 березня, на який відібрано понад 30 авторських розробок. Щодо деталей суперфінального змагання, його учасники будуть поінформовані додатково.

Перебіг змагань широко висвітлювався на сайті Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді та в мережі інтернет.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76
  • a200m
  • ngopibet
  • ngopibet
  • dewa288
  • ngopibet