Нехай кожна дитина буде щасливою! | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 03 - 20 червня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнської олімпіади випускного шкільного дослідництва (учнівських дослідницьких проєктів) (заочно) *** 11 - 27 червня 2024 року - літня кампанія в НЕНЦ у 2024 році (очно) *** 25 - 27 червня 2024 року - фінальний етап конкурсу «Ленд-арт весна – 2024» в рамках Фестивалю патріотичних дій (очно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Нехай кожна дитина буде щасливою!

1 червня у комунальному закладі Львівської обласної ради «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» відбулися заходи до Міжнародного дня захисту дітей. На свято завітали вихованці Центру та діти, які через війну покинули свої домівки і сьогодні тимчасово перебувають у Львові, їх батьки.

На майстер-класі з розпису яворівської забавки учасники свята не лише вчилися розмальовувати іграшки (пташки, коники, ангелики), вони дізналися також про історію розвитку яворівського забавкарства, етапи створення іграшки, традиційні мотиви розпису дерев’яної забавки. Адже багато галичан асоціюють приємні спогади з дитинства із яворівською забавкою. Її називають рукотворним дивом, що справджує дитячі надії, творчість і фантазію.

Цікаво було і у STEAM-лабораторії Центру, де діти спробували себе у ролі еколога, біолога, хіміка. Вони визначали вміст нітратів у фруктах та овочах, шум у приміщенні, заміряли pH води в акваріумі, спостерігали за роботою фруктового годинника тощо.

Школярі були активними учасниками ековікторин, квестів, ігор на свіжому повітрі.

Гості свята «поспілкувалися» з тваринками контактного зоокуточка «Дружній до дітей», зробили світлини на згадку.

Свято завершилося частуванням солодощами, щасливими дитячими посмішками.

Хай кожна дитина буде щасливою під мирним небом!

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар  • bajak Scatter
  • turbox500
  • mariaTogel
  • turbox1000
  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76