Нехай кожна дитина буде щасливою! | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


Нехай кожна дитина буде щасливою!

1 червня у комунальному закладі Львівської обласної ради «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» відбулися заходи до Міжнародного дня захисту дітей. На свято завітали вихованці Центру та діти, які через війну покинули свої домівки і сьогодні тимчасово перебувають у Львові, їх батьки.

На майстер-класі з розпису яворівської забавки учасники свята не лише вчилися розмальовувати іграшки (пташки, коники, ангелики), вони дізналися також про історію розвитку яворівського забавкарства, етапи створення іграшки, традиційні мотиви розпису дерев’яної забавки. Адже багато галичан асоціюють приємні спогади з дитинства із яворівською забавкою. Її називають рукотворним дивом, що справджує дитячі надії, творчість і фантазію.

Цікаво було і у STEAM-лабораторії Центру, де діти спробували себе у ролі еколога, біолога, хіміка. Вони визначали вміст нітратів у фруктах та овочах, шум у приміщенні, заміряли pH води в акваріумі, спостерігали за роботою фруктового годинника тощо.

Школярі були активними учасниками ековікторин, квестів, ігор на свіжому повітрі.

Гості свята «поспілкувалися» з тваринками контактного зоокуточка «Дружній до дітей», зробили світлини на згадку.

Свято завершилося частуванням солодощами, щасливими дитячими посмішками.

Хай кожна дитина буде щасливою під мирним небом!

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар