Проведена весняна сесія Природничої школи учнівської молоді | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 02 - 27 червня 2025 року - організаційно-масові заходи літньої кампанії в НЕНЦ (очно) *** 11 - 12 червня 2025 року - Урочисті події з відзначення 100-річчя НЕНЦ МОН України та 100-річчя профільної позашкільної освіти (очно) *** червень 2025 року - Віртуальний фестиваль "Музика в природі" (заочно) *** 24 - 26 вересня 2025 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» (онлайн) *** до 15 листопада 2025 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року 2025 - Крутиголовка» (заочно) *** до 20 листопада 2025 року - подання конкурсних робіт на Всеукраїнський художній конкурс «Календар GLOBE 2026» (заочно) *** до 20 листопада 2025 року - триває подання заявки на участь у Всеукраїнському конкурсі «Дитячий міні-город: від насінини до плодів» (заочно) *** до 30 листопада 2025 року - триває подання матеріалів на участь в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2025 році (заочно) *** грудень 2025 року - ІІ етап Всеукраїнського конкурсу проєктів озеленення «Культура домівки» (заочно) *** грудень 2025 року - ІІ етап Всеукраїнського конкурсу учнівських навчально-дослідних земельних ділянок (заочно) ***


Проведена весняна сесія Природничої школи учнівської молоді

Відповідно до листа № 3/3-9-60-15 від 02.02.2015 р. Міністерством освіти і науки України, з 23 до 28 березня 2015 р. у м. Києві Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді МОН України проведена весняна сесія Природничої школи учнівської молоді. На сесію завітали близько 50 учасників з різних куточків України.

Учасники працювали згідно програми в таких відділеннях:

  • біології;
  • хімії;
  • кінології ;
  • школа народних ремесл;
  • флористика та фітодизайн;
  • садівництво.

З метою забезпечення високоефективного навчально-виховного процесу в осінній сесії Природничої школи учнівської молоді взяли участь викладачі вищих навчальних закладів та педагоги Національного еколого – натуралістичного центру. Згідно з навчальним планом для слухачів відділення були проведені заняття з таких дисциплін: ботаніка (нижчі рослини), зоологія безхребетних, біологія людини, біохімія, молекулярна біологія, цитологія, генетика, еволюційна теорія, латинська мова, англійська мова.

За результатами проведеної сесії отримали посвідчення про закінчення Природничої школи учнівської молоді 29 випускників. Які склали іспит та захищали науково-дослідну роботу. На весняній сесії випускалися такі відділення:

біології — 19 учнів;

хімії — 1 учень;

кінології — 7 учнів;

школа народних ремесел — 2 учня.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар