У Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді проведена авторська педагогічна студія з теми: «Організація робочого, навчально-корекційного процесу для дітей з особливостями розвитку» | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** липень – серпень 2024 р. - Всеукраїнський огляд на тему «Наші практичні природоохоронні дії в цифрах» у форматі дашборд (заочно) *** 27 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнський навичковий форум «Юні нобеліанти» (очно) *** 28 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (Profi NENC) (очно) *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


У Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді проведена авторська педагогічна студія з теми: «Організація робочого, навчально-корекційного процесу для дітей з особливостями розвитку»

Відповідно до наказу Міністерства від 04.01.2018 № 12 «Про затвердження Плану семінарів-практиків для педагогічних працівників закладів позашкільної освіти на 2018 р.)» Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України спільно з Дитячим центром розвитку «ДивоГрай» у 2018 р. м. Києві в рамках підвищення кваліфікації педагогічних працівників започаткували проведення авторських педагогічних студій з питань раннього розвитку та раннього навчання дітей.

13 квітня ц.р. проведена третя авторська педагогічна студія з теми: «Організація робочого, навчально-корекційного процесу для дітей з особливостями розвитку».

Автор студії: Стручек Н. В., практичний психолог, директор ДНЗ “Навчально-корекційній сад” Дитина з майбутнім “для дітей з особливостями розвитку.

Учасниками студії стали вчителі-практики закладів позашкільної, дошкільної і загальної середньої освіти, педагоги шкіл раннього розвитку різних форм власності із різних регіонів України.

Програма роботи педагогічної студії складалася із наступних блоків:

1. Блок «Робота з батьками»:

– Анамнез дитини.

– Корекція поведінки в умовах домашнього навчання.

– Медичний супровід дитини.
2. Блок «Відновлення, корекція і оптимізація соціальних взаємин у дітей з аутизмом»:

– Психологічний портрет дитини аутиста (тестування).

– Завдання програми ДНЗ “Учбово-корекційній сад” Дитина з майбутнім “.

– Методи роботи.

– Командний підхід реалізації програми.
3. Блок «Організація навчального процесу в умовах домашнього навчання і в освітніх закладах»:

– Навчальна поведінка.

– Навчальні заняття. Структура і цілі.

– Групові заняття. Організація і цілі.

Всі учасники студії по завершенню навчання отримали сертифікати встановленого зразка.

15 травня ц.р. НЕНЦ спільно з Дитячим центром розвитку «ДивоГрай» планує проведення третьої авторської педагогічної студії з теми: «Чарівне малювання», як метод прапівкульного малювання в роботі з дітьми» (автор: Олена Ладан, психолог вищої категорії, арт-терапевт, ізотерапевт).

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76
  • a200m
  • ngopibet
  • ngopibet
  • dewa288
  • ngopibet