У Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді проведена авторська педагогічна студія з теми: «Організація робочого, навчально-корекційного процесу для дітей з особливостями розвитку» | Національний еколого-натуралістичний центр *** Запрошуємо учнівську молодь різного віку у гуртки на 2020/2021 н.р., які працюють в Національному еколого-натуралістичному центрі. Зареєструватись можна онлайн (рубрика "Робота гуртків" головного меню) на сайті Центру *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста»*** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 21 серпня - Дистанційний курс «Математика в Природі» для позашкільної освіти *** з 26 серпня в онлайн-режимі Дистанційний курс «Природничий лекторій» *** 8 грудня 2020 року - Всеукраїнський фестиваль «Україна - сад» (онлайн-конференція) *** 16-17 грудня 2020 року - ІІ етап Всеукраїнського фестивалю «Скарбниця народної духовності» (тема заходу – «Українська паляниця») *** до 20 грудня 2020 року термін подання робіт на виставку Всеукраїнського конкурсу ”Новорічна композиція” ***


У Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді проведена авторська педагогічна студія з теми: «Організація робочого, навчально-корекційного процесу для дітей з особливостями розвитку»

Відповідно до наказу Міністерства від 04.01.2018 № 12 «Про затвердження Плану семінарів-практиків для педагогічних працівників закладів позашкільної освіти на 2018 р.)» Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України спільно з Дитячим центром розвитку «ДивоГрай» у 2018 р. м. Києві в рамках підвищення кваліфікації педагогічних працівників започаткували проведення авторських педагогічних студій з питань раннього розвитку та раннього навчання дітей.

13 квітня ц.р. проведена третя авторська педагогічна студія з теми: «Організація робочого, навчально-корекційного процесу для дітей з особливостями розвитку».

Автор студії: Стручек Н. В., практичний психолог, директор ДНЗ “Навчально-корекційній сад” Дитина з майбутнім “для дітей з особливостями розвитку.

Учасниками студії стали вчителі-практики закладів позашкільної, дошкільної і загальної середньої освіти, педагоги шкіл раннього розвитку різних форм власності із різних регіонів України.

Програма роботи педагогічної студії складалася із наступних блоків:

1. Блок «Робота з батьками»:

– Анамнез дитини.

– Корекція поведінки в умовах домашнього навчання.

– Медичний супровід дитини.
2. Блок «Відновлення, корекція і оптимізація соціальних взаємин у дітей з аутизмом»:

– Психологічний портрет дитини аутиста (тестування).

– Завдання програми ДНЗ “Учбово-корекційній сад” Дитина з майбутнім “.

– Методи роботи.

– Командний підхід реалізації програми.
3. Блок «Організація навчального процесу в умовах домашнього навчання і в освітніх закладах»:

– Навчальна поведінка.

– Навчальні заняття. Структура і цілі.

– Групові заняття. Організація і цілі.

Всі учасники студії по завершенню навчання отримали сертифікати встановленого зразка.

15 травня ц.р. НЕНЦ спільно з Дитячим центром розвитку «ДивоГрай» планує проведення третьої авторської педагогічної студії з теми: «Чарівне малювання», як метод прапівкульного малювання в роботі з дітьми» (автор: Олена Ладан, психолог вищої категорії, арт-терапевт, ізотерапевт).

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар