Міжнародний день Землі | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 27 - 29 листопада 2024 року - фінал Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи» (очно) *** до 29 листопада 2024 року - подання конкурсних робіт на Всеукраїнський художній конкурс «Календар GLOBE 2025» (заочно) *** до 30 листопада - 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «День юного натураліста» (заочно) *** до 30 листопада 2024 року - подання матеріалів щодо участі у Всеукраїнській дитячо-юнацькій еколого-патріотичній грі «Паросток» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно) *** до 15 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Новорічна композиція» (заочно) *** до 15 грудня 2024 року - подання матеріалів на ІІ етап Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» (заочно) *** до 27 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» (заочно) *** до 20 січня 2025 року - триває реєстрація на науково-технічний конкурс «Eкo-Техно Україна» у 2024-2025 навчальному році (дистанційно) *** до 22 січня 2025 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнську виставку-конкурс «Український сувенір» (дистанційно) *** 05 - 07 лютого 2025 року - фінал Всеукраїнського чеппіонату з інформаційних технологій «Екософт» (очно) *** 18 - 19 березня 2025 року - фінальний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста – 2025» (заочно) *** до 14 квітня 2025 року - триває подання заявки на участь у VІІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** з вересня 2024 року по травень 2025 року - Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2024/2025 навчальному році (дистанційно) *** з 2024 року по 2029 рік - триває Всеукраїнський конкурс проєктів озеленення «Культура домівки»


Міжнародний день Землі

21 квітня напередодні Міжнародного дня Землі для школярів «Фінансового ліцею» Подільського району м. Києва завідувачкою відділом екології Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Радченко Т. Д. та провідними фахівцями з екологічної освіти Національного природного парку «Голосіївський» Крижановською О. Т. та Крижановською О. В. в бібліотеці ім. Юрія Збанацького Подільського району був проведений виховний захід «Збережемо первоцвіти!». Школярі були ознайомлені з історією відзначення Дня Землі в світі та проведенням його в Україні, а також мали змогу здійснити віртуальну екскурсію стежками НПП «Голосіївський», дізнатися про перші весняні квіти, що зростають на території парку, заходами щодо їх охорони та познайомитись з книжками дитячої письменниці Олени Крижановськой.

22 квітня в Міжнародний день Землі відбулося виїзне розширене засіданні Національної Екологічної Ради України спільно з громадськими радами Держекоінспекції та Держрибагентства на тему “Стан водних ресурсів України».

В засідання взяли участь депутати Київради, вчені Національної Академії Наук України, представники Агенства рибного господарства України, Державної екологічної інспекції, Комунального підприємства «Плесо»

Засідання відкрилося зарибненням столичного озера «Берізка» (Гідропарк, Київ), яке проведено в рамках Програми «За відновлення Київських водойм». Захід проведено для дітей переселенців з Донецької та Луганської областей, над якими шефство взяла Українська православна церква Київського патріархату. Діти переселенці з зони АТО випустили більш ніж 2000 штук молоді різних видів риби. Дуже символічно, що діти з непростою долею простягнули руки допомоги столичним водоймам, яким вона життєво необхідна.

Під час зариблення озера «Берізка» іхтіологи Кіеврибоохрани та співробітники Держекоінспекції провели «Зелений урок», під час якого познайомили дітей з різноманіттям вітчизняного водного живого світу. Фізичний біль можна подолати, він тимчасовий, а ось душевні травми залишають рубець на все життя. Саме завдяки такому заходу діти відчувають чудодійну лікувальну силу природи, яка їм так необхідна зараз.

Діти мали змогу загадати свої найзаповітніші бажання випускаючи у водойму «золоту рибку». І так хочеться вірити, що сотвориться диво і здійсняться всі їхні побажання!

 

23 квітня в рамках декади з відзначення Міжнародного дня Землі вихованці гуртка юних екологів НЕНЦ (керівник Радченко Т.Д.) традиційно зустрілися з науковими співробітниками Національного природного парку «Голосіївський». Цього разу в гостях у юннатів були провідні фахівці з екологічної освіти Ольга Тимофіївни Крижановська та Олена Володимирівна Крижановська. Зустіч була присвячена збереженню раньоквітучих рослин, що зростають в парку, їх різноманіттю та сучасному стану. Діти ознайомились з науково-популярним виданням співробітників НПП «Голосіївський» – «Первоцвіти», а також з цікавими книжками дитячої письменниці Олени Крижановської. Переможці екологічних вікторин отримали призи від журналів «Паросток» і «Колосок».

« of 2 »
Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • dewa288 11wbet login rp888 login rp777 login 66kbet B200M raja111 raja111 slot pulsa pansos4d d200m 55tbet rp8888 hokiemas 66kbet