Відбувся конкурс «День Чорного моря» | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** до 27 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» (заочно) *** 14 - 16 січня 2025 року - фінал Всеукраїнського турніру юних біологів «Neobio» (дистанційно, онлайн) *** до 20 січня 2025 року - триває реєстрація на науково-технічний конкурс «Eкo-Техно Україна» у 2024-2025 навчальному році (дистанційно) *** до 22 січня 2025 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнську виставку-конкурс «Український сувенір» (дистанційно) *** 28 - 30 січня 2025 року - фінал Всеукраїнського турніру юних хіміків імені академіка В. В. Скопенка (дистанційно, онлайн) *** 05 - 07 лютого 2025 року - фінал Всеукраїнського чеппіонату з інформаційних технологій «Екософт» (очно) *** 18 - 19 березня 2025 року - фінальний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста – 2025» (заочно) *** до 14 квітня 2025 року - триває подання заявки на участь у VІІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** квітень 2025 року - ІІ етап Всеукраїнського конкурсу проєктів озеленення «Культура домівки» (заочно) *** з вересня 2024 року по травень 2025 року - Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2024/2025 навчальному році (дистанційно) ***


Відбувся конкурс «День Чорного моря»

У третій день Всеукраїнського форуму юних екологів, 12 травня, у «Молодій Гвардії» відбувся конкурс «День Чорного моря». У конкурсі взяли участь 11 команд юних екологів. Конкурс складався з 2-х етапів та 4-х завдань.

Перший етап конкурсу включав:

1. «Географічну вікторину» – учням потрібно було знайти відповідні контури країн-сусідок, що розташовані по берегах Чорного моря та розмістити їх на карті-схемі, а також знайти відповідні прапори та пари у національних костюмах країн-сусідок. Картки-завдання містили 4 питання щодо географії Чорного моря на які необхідно було знайти правильну відповідь.

2. Біологічну вікторину «Знавці Чорного моря» – юні екологи працювали з картками-завданнями, які мали десять питань з трьома відповідями, серед яких необхідно було знайти вірну відповідь та на картці-завданні показати відповідну фотографію, позначити її. Питання були на знання особливостей біології та екології Чорного моря.

3. Конкурс листівок «Вітаємо вас на Чорному морі!». На листівці  команди відображали тему охорони та збереження Чорного моря, раціонального використання його ресурсів, правил поведінки під час відпочинку на морі.

Другий етап конкурсу – творче завдання для всієї команди на березі моря. Завданням для кожної команди було обговорення та презентація творчого виступу на тему «Ми любимо Чорне море». Для цього команди виготовляли композицію з піску та природних матеріалів на морську тематику, а також презентували творчо перероблену або складену нову пісню про Чорне море. Оцінювалася командна робота, злагодженість виконання та компонент творчості. Діти проявили велику творчу винахідливість та завзятість, і за відведений час всі команди підготували дружні та неповторні виступи та гарні композиції.

Члени журі оцінили результати конкурсу та визначили переможців.

Біологічна вікторина Знавці Чорного моря

Гарний відпочинок у Молодій Гвардії

Командна робота

Конкурс листівок Чорне море вітає вас

Презентація творчого виступу, композиція Восьминіг

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • dewa288 rejekibet 11wbet login rp888 login rp777 login 66kbet B200M raja111 raja111 slot pulsa pansos4d d200m rp8888 b200m 11wbet