Збір команд юних ботаніків | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 06-09 грудня 2022 року - фінал Всеукраїнського екологічного хакатону «X REALITY ECOLOGICAL HACK» (Eco-Hackathon) у 2022 році (онлайн) *** до 15 грудня 2022 року триває І етап Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» у 2022/2023 навчальному році (заочно) *** 14-16 грудня 2022 року - Всеукраїнський конкурс «Земля – наш спільний дім» (очно) *** до 20 січня 2023 року триває І етап науково-технічного конкурсу «Eкo-Техно Україна» у 2022-2023 навчальному році (заочно) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) ***


Збір команд юних ботаніків

6 – 8 червня юннати екоцентру взяли участь у VІІ Всеукраїнському експедиційно-польовому зборі команд юних ботаніків, що проводився на території регіонального ландшафтного парку «Тилігульський», розташованому у Миколаївській області.

Команду від Закарпаття представляли Пашко Анастасія і Левчак Оксана, вихованки гуртка «Юні акваріумісти», Величканич Єлизавета, вихованка гуртка «Юні садівники» ЗОЕНЦ.

У рамках заходу було проведено:

–  звіт-презентацію про проведені експедиції, походи, польові практики, екскурсії. Учасники команди ЗОЕНЦ презентували дослідницьку роботу „Вивчення вікових дерев м. Ужгород;

–  фотовиставку „Червонокнижні рослини рідного краю, на яку команда представила фотографії „Півники сибірські, „Цибуля ведмежа» або черемша і „Шафран Гейфеля;

–  польову практику з ботаніки на території РЛП «Тилігульський».

За підсумками Збору, юннатів ЗОЕНЦ було нагороджено Грамотою за ІІ місце серед звітів-презентацій про проведені експедиції, походи, польові практики, а також  Дипломом за активну участь у VІІ Всеукраїнському експедиційно-польовому зборі команд юних ботаніків.

Також учасники чудово відпочили на березі Чорного моря, відвідали Миколаївський зоопарк, один із найкращих звіринців України, де ознайомилися із різноманіттям тваринного світу різних материків.

На зворотному шляху юннати, будучи проїздом у Києві, побували на Майдані Незалежності, вшанували пам’ять героям Небесної сотні, побували поблизу Будинку з Химерами та адміністрації Президента України, арки дружби народів, Золотих воріт та інших цікавих місць столиці.

Ольга Величканич,

завідувач відділу біології та дослідницько-експериментальної роботи

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар