Відбувся історико-культурний фестиваль „Погорина” | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


Відбувся історико-культурний фестиваль „Погорина”

Вихованці гуртка „Екологічний театр” (керівник Шехтер Л. М.) побували на історико-культурному фестивалі „Погорина”, що пройшов 14 жовтня 2018 року на березі річки Горинь (біля с. Хотин, Рівненського району, Рівненської області ) в урочищі Чадорож. Оригінальність фестивалю полягала в потужній історичній та мистецькій складовій – жива історія на свіжому повітрі.

Під час фестивалю фахівці з військово-історичної реконструкції відтворили масштабне дійство атмосфери минувшини, матеріального (озброєння, спорядження, одяг, предмети побуту) та духовного (звичаї, традиції, уявлення, соціальна психологія) світів населення України XVII століття.

Гуртківці відвідали театралізовану екскурсію до яру, створена на основі легенд та переказів про місцевість; пізнавальні лекції „Реєстровці часів Богдана Хмельницького (одяг, спорядження, зброя, тактика)”, „Річковий флот у військових кампаніях Богдана Хмельницького”; майстер-класи (стрільба з лука, гончарства, миловаріння, ткацтва, ковальства, „Розпалювання багаття за допомогою кресала та трута”, „Створення дерев’яної скульптури”); водну прогулянку на оригінальному реконструйованому човні – байдаку, концерти за участю лірника Ляшука Андрія, сучасної української музики за участю етноелектропроекту фолкгурту „Go-A”.

Брали активну участь в іграх: „Гілка” (щось на приклад сучасного бейсболу, гра була розповсюджена на нашій території), „Котигорошко”, „Сліпий молот”, спостерігали за виготовленням вогняної скульптури з глини. На завершення програми співали українські пісні біля родинного вогнища.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар