Відбувся навчальний стартап з підготовки до професійної сертифікації вчителів хімії | Національний еколого-натуралістичний центр 17-22 червня - Міжнародна олімпіада «GENIUS Olympiad 2019» *** 24-27 червня - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій, присвячений 28-й річниці незалежності України


Відбувся навчальний стартап з підготовки до професійної сертифікації вчителів хімії

11 по 12 грудня 2018 року Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, спільно з Київським національним університетом ім. Т. Г. Шевченка, Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського», Національним університетом біоресурсів і природокористування України провів перший курс навчального стартапу з підготовки до сертифікації вчителів хімії з теми: «Методика викладання технології хімічних виробництв у шкільному курсі хімії».

До участі в першому курсі стартапу було запрошено 26 вчителів хімії закладів загальної середньої освіти.

Тональність заходу задав директор НЕНЦ Вербицький В.В., доктор педагогічних наук, професор. До вітання учасникам стартапу долучились тренери: кандидат хімічних наук, автор шкільних підручників з хімії Попель Павло Петрович, старший викладач кафедри технології неорганічних речовин та загальної хімічної технології хіміко-технологічного факультету НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського», кандидат технічних наук Лапінський Андрій Вікторович та представники партнерів: Кравченко Катерина і Жукова Олена – провідні фахівці з інформаційно-консультаційних послуг ТОВ «Інтер-Системс», голова Всеукраїнського водного товариства Waternet Бережна Юлія.

За два дні розглянуто ряд актуальних питань серед яких – навчальні програми та підручники з викладання хімії від базового до академічного рівня, використання сучасних цифрових пристроїв для демонстрації хімічних процесів, методика викладання технологій хімічних виробництв в шкільному курсі неорганічної і органічної хімії, залучення учнівської молоді до участі в різноманітних конкурсних змаганнях, предметних олімпіадах та конкурсі-захисті МАН, цікаві проектні форми роботи з підлітками – «Водний приз».

Учасники стартапу отримали кваліфіковані відповіді на всі поставлені проблемні питання. У підсумку їм вручені сертифікати встановленого зразка про завершення першого курсу.

За результатами проведення першого курсу навчального стартапу з підготовки до професійної сертифікації вчителів хімії підготовлено фотозвіт.

 

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар