Відбувся семінар-практикум (великий педагогічний колоквіум) для голів обласних методичних об’єднань біологічного напряму за темою: «Сучасні методи навчання у процесі викладання біології» | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** до 15 грудня 2023 року - триває заявлення на Всеукраїнський конкурс «Юний селекціонер і генетик» у 2023/2024 навчальному році (заочно) *** до 15 грудня 2023 року - подання матеріалів заочних Всеукраїнських конкурсів: Конкурс внутрішнього озеленення закладів освіти «Галерея кімнатних рослин», Конкурс зовнішнього озеленення закладів освіти «Парад квітів біля школи» (заочно) *** 20 грудня 2023 року - 25 січня 2024 року триватиме заключний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» (заочно) *** до 29 грудня 2023 р. - надсилання фотоматеріалів на Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» (заочно) *** до 19 січня 2024 року - триває реєстрація участі в науково-технічному конкурсі «Eкo-Техно Україна» (заочно) *** до 22 січня 2024 року - подання матеріалів на ІІ етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» (заочно) *** до 1 березня 2024 року - падсилання фотоматеріалів до «Панорами Всеукраїнського профільного табору оздоровлення та відпочинку «Юннат» (заочно) *** до 08 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на участь у VІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин» *** до 28 квітня 2024 року - подання матеріалів на проєкт «ЄНОТІК» *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Відбувся семінар-практикум (великий педагогічний колоквіум) для голів обласних методичних об’єднань біологічного напряму за темою: «Сучасні методи навчання у процесі викладання біології»

23-24 січня 2019 року в місті Києві на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді відбувся семінар-практикум (великий педагогічний колоквіум) для голів обласних методичних об’єднань біологічного напряму за темою: «Сучасні методи навчання у процесі викладання біології».

Сучасна модель освіти потребує інтеграції революційного технологічного прогресу з потребами окремих громад та пріоритетними напрямами розвитку України.

Метою проведення цього заходу був обмін думками, досвідом щодо практики викладання біології, методик та підручників, які постійно оновлюються та ускладнюються, проблемам взаємодії між учасниками освітнього процесу.

Учасники заходу особливо підкреслили необхідність налагодження чіткого механізму взаємодії усіх ланок освітнього процесу, адже це дозволить уникнути прийняття необґрунтованих рішень та запобігти порушенням прав учасників процесу.

До заходу долучилися представники Луганщини і Львівщини, Тернопільщини, Івано-Франкіщини, Волині та Центральної України, продемонструвавши єдність і творчий діалог різних куточків України.

У роботі семінару взяли участь висококваліфіковані фахівці в галузі біологічної науки і освіти:

Вербицький Володимир Валентинович, доктор педагогічних наук, професор кафедри медико-біологічних та валеологічних основ охорони життя і здоров’я, директор НЕНЦ.

Безусько Алла Герасимівна, голова комісії МОН України з оцінювання якості методичних матеріалів і підручників, кандидат біологічних наук;

Мегалінська Ганна Петрівна, кандидат біологічних наук, доцент кафедри ботаніки Інституту природничо-географічної освіти та екології НПУ ім. М. П. Драгоманова;

Білик Жанна Іванівна, кандидат біологічних наук, доцент кафедри ботаніки Інституту природничо-географічної освіти та екології НПУ ім. М. П. Драгоманова;

Козерецька Ірина Анатоліївна, заступник директора Національного Антарктичного наукового центру з питань науки, доктор біологічних наук;

Солянік Олена Вікторівна, викладач кафедри біології Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, Заслужений вчитель України.

Козленко Олександр Григорович, науковий співробітник відділу біологічної, хімічної та фізичної освіти Інституту педагогіки НАПН України;

Страшко Станіслав Васильович, професор, завідувач кафедри медико-біологічних та валеологічних основ охорони життя і здоров’я факультету педагогіки та психології НПУ ім. М. П. Драгоманова.

Під час Круглого столу відбувся обмін практичним досвідом викладання біології, обговорено проблему вибору підручників, які постійно оновлюються та ускладнюються, а також шляхи взаємодії між учасниками освітнього процесу.

По закінченні заходу учасники отримали сертифікати встановленого зразка.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


1 коментар до запису “Відбувся семінар-практикум (великий педагогічний колоквіум) для голів обласних методичних об’єднань біологічного напряму за темою: «Сучасні методи навчання у процесі викладання біології»”

  1. Наталія сказав:

    Дякую за надану можливість бути учасницею семінару-практикуму “Сучасні методи навчання у процесі викладання біології”, приємно було знаходитись в колі однодумців. Дуже гарна організація, залучено багато висококваліфікованих спеціалістів.Надіюсь на подальшу практику проведення таких заходів.

Залишити коментар