Моя мала Батьківщина | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** липень – серпень 2024 р. - Всеукраїнський огляд на тему «Наші практичні природоохоронні дії в цифрах» у форматі дашборд (заочно) *** 27 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнський навичковий форум «Юні нобеліанти» (очно) *** 28 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (Profi NENC) (очно) *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Моя мала Батьківщина

Саме за такою темою в Сєвєродонецькому міському Центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді 21 березня відбувся міський етап Всеукраїнського конкурсу учнівських колективів екологічної просвіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти «Земля – наш спільний дім».

В цьому році в ньому взяли участь п’ять команд – «#Severschool» (СЗШ №5), «Фарби землі» (СЗШ №6), «Паросток» (СЗШ №16), «Рятівники міста» (ССШ №17) та «Pixel» СМ ЦЕНТУМ.

Конкурс проводиться в рамках реалізації Плану Всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю за фінансової підтримки відділу освіти Сєвєродонецької міської ради. Символічно, що захід відбувся у Всесвітній день лісів і в день весняного рівнодення.

Оцінувало виступи команд компетентне журі до складу якого увійшли: перший заступник директора ДП «Сєвєродонецьке лісомисливське господарство» Любов Хорошилова, директор Луганського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді» Володимир Яковлєв, головний спеціаліст відділу інформаційно-організаційного, юридичного забезпечення та роботи з персоналом управління екології та природний ресурсів Луганської облдержадміністрації Світлана Долженко, заступник начальника відділу економіки, програм та планування цього ж управління Наталія Бабєнкова. методист кафедри природничо-наукових дисциплін та методики їх викладання Луганського інституту післядипломної педагогічної освіти Наталія Капацій.

Конкурс проводився з метою підвищення рівня еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності, формування екологічної культури учнівської молоді, активізації екологічного руху в м. Сєвєродонецьк, виховання в учнів любові до рідного краю та пошуку нових форм, методів і моделей організації еколого-просвітницької роботи з учнями загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів та поширення кращого педагогічного досвіду щодо організації агітаційної роботи з учнями загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів.

Презентовані виступи поєднували різні жанри, стилі та напрями мистецтва, демонстрували досягнення команд в просвітницькій та природоохоронній діяльності. Деякі з них мали образний, гумористичний, інколи, навіть, трагічний характер.

Під час роботи членів журі творчо-розважальну програму заходу забезпечували танцювальні колективи СДЮК «Юність»: «Ровесник» (кер. Олена Стояновська), «Триумф» (Анастасія Остапенко), шоу-студія «Експромт» (Віра Бондарєва); вихованка ДМШ №2 Яна Петрова (клас викладача Миколи Малафія), учасники клубу спортивного бального танцю «Престиж» В’ячеслав Денисенко та Софія Семененко (кер. Дмитро Панасенко) та вокальне тріо ССШ №17 (кер. Вікторія Бойко).

За результатами міського етапу Всеукраїнського конкурсу в номінації «Висвітлення тематики місцевих екологічних проблем» перемогу отримала команда «#Severschool» (СЗШ №5). В номінації «Яскраве музичне та пластичне оформлення виступу» найкращою визнано агітбригаду «Паросток» (СЗШ №16).

В номінації «Гармонійне художнє оформлення виступу» переможцем стали «Фарби землі» (СЗШ №6). грамоту за «Кращий театралізований виступ» отримала команда «Піксель» СМ ЦЕНТУМ. Переможцем конкурсу стали «Рятівники міста» (ССШ №17). Їх виступ був високо оцінений в номінації «Краще висвітлення екологічної теми конкурсу».

Усі колективи одержали грамоти та призи за номінаціями від організаторів заходу, а також символічні сувеніри та подяки від управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

Команда «Рятівники міста» отримала право участі у наступному етапі Всеукраїнського конкурсу.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76
  • a200m
  • ngopibet
  • ngopibet
  • dewa288
  • ngopibet