Україна вперше взяла участь в Регіональній навчальній експедиції GLOBE в Естонії! | Національний еколого-натуралістичний центр *** Запрошуємо учнівську молодь різного віку у гуртки на 2020/2021 н.р., які працюють в Національному еколого-натуралістичному центрі. Зареєструватись можна онлайн (рубрика "Робота гуртків" головного меню) на сайті Центру *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста»*** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 21 серпня - Дистанційний курс «Математика в Природі» для позашкільної освіти *** з 26 серпня в онлайн-режимі Дистанційний курс «Природничий лекторій» *** 8 грудня 2020 року - Всеукраїнський фестиваль «Україна - сад» (онлайн-конференція) *** 16-17 грудня 2020 року - ІІ етап Всеукраїнського фестивалю «Скарбниця народної духовності» (тема заходу – «Українська паляниця») *** до 20 грудня 2020 року термін подання робіт на виставку Всеукраїнського конкурсу ”Новорічна композиція” ***


Україна вперше взяла участь в Регіональній навчальній експедиції GLOBE в Естонії!

З 3 по 6 серпня в Неліярве (Естонія) відбулася щорічна Регіональна навчальна експедиція GLOBE.

Програма GLOBE – це міжнародна науково-освітня програма, яка об’єднує учнів, вчителів та науковців для дослідження навколишнього середовища та покращення наших знань про Землю як систему.

З 2001 року координатором програми в Україні є Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України (директор – Вербицький Володимир Валентинович, доктор педагогічних наук, професор).

Наразі до програми приєдналися 115 країн світу. В рамках програми проходять як міжнародні, так і регіональні зустрічі, експедиції, кампанії та конкурси. Цього року колектив GLOBE Естонії за підтримки Посольства США та Міністерства освіти і науки Естонії мали змогу запросити делегації з шести країн (Латвія, Литва, Україна, Росія, Фінляндія, Естонія), що складалися з 10 представників, та понад 100 учасників програми з Естонії. Від України подію відвідали найбільш активні учні програми, їх вчителі з Чернігівського, Чернівецького та Полтавського обласних еколого-натуралістичних центрів та заступник координатора програми GLOBE в Україні (Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді).

Протягом чотирьох днів учні навчалися як проводити справжні наукові дослідження за програмою GLOBE, працювати в польових умовах і представляти власні результати. Допомагали їм в цьому вчені з університету Тарту, координатор з наукових питань і технології програми GLOBE Тревіс Андерсен та представник Національного космічного управління з аеронавтики і дослідження космічного простору (NASA) Брайян Кембелл. Вчителі мали можливість поділитися досвідом з колегами з інших країн та розпочати нові проекти міжнародної співпраці. Експедицію відвідав генеральний директор програми GLOBE доктор Тоні Мерфі, який зазначив, що за останній рік Україна стала активною учасницею програми, про що свідчить проведення кампанії «Вишнева Україна», яка зараз висвітлена на головній сторінці міжнародного веб-сайту програми GLOBE (www.globe.gov). Кампанія залучила більше ніж 600 учнів та збільшила кількість внесених даних з 17 000 до 22 000, а 38 шкіл отримали бронзові, срібні та золоті медалі та висвітлені на науковій дошці визнання GLOBE за внесок у наукові дослідження.

es1

es2

es3

es4

es5

es6

es7

es8

es9

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар