Четвертий день Всеукраїнського форуму юних екологів у Дитячому центрі «Молода Гвардія» | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


Четвертий день Всеукраїнського форуму юних екологів у Дитячому центрі «Молода Гвардія»

17 травня, у четвертий день Всеукраїнського форуму юних екологів у Дитячому центрі «Молода Гвардія» Одеським обласним гуманітарним центром було проведено командну гру за темою «Чорне море». У заході взяли участь 12 команд юних екологів.

Гра складалася з 2-х етапів та 4-х завдань. На першому етапі гри команди розділилися на 3 експертні групи, капітани команд отримали завдання та протягом заданого часу групи одночасно вирішували завдання.

  1. «Географічна вікторина» – учням потрібно було знайти відповідні контури країн-сусідок, що розташовані по берегах Чорного моря та розмістити їх на карті-схемі, а також знайти відповідні стяги та пари у національних костюмах країн-сусідок. Картки-завдання містили 4 питання щодо географії Чорного моря, на які необхідно було знайти правильну відповідь.
  2. «Знавці Чорного моря» – юні екологи працювали з картками-завданнями, де необхідно було позначити вірну відповідь. Питання були на знання особливостей біології та екології Чорного моря.
  3. Конкурс листівок «Вітаємо вас на Чорному морі!». На листівці діти відтворювали тему охорони та збереження Чорного моря, раціонального використання його ресурсів, правил поведінки під час відпочинку на морі.

Другий етап гри – творче завдання для всієї команди на тему «Ми любимо Чорне море».

На березі моря діти створювали композицію з піску та природних матеріалів на морську тематику, а також презентували творчо перероблену або складену нову пісню про Чорне море. Діти проявили велику творчу винахідливість та завзятість, і за відведений час всі 12 команд підготували дружні та неповторні виступи. Оцінювалася командна робота, злагодженість виконання та компонент творчості. Переможцями стали 3 команди, які набрали найбільшу кількість балів у конкурсі.

Географічна вікторина

Дружня команда

Знавці Чорного моря

Команди у творчому пошуку

Конкурс листівки

Пісня про море

Цікаві композиції з піску та черепашок

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар