Четвертий день Всеукраїнського форуму юних екологів у Дитячому центрі «Молода Гвардія» | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 06-09 грудня 2022 року - фінал Всеукраїнського екологічного хакатону «X REALITY ECOLOGICAL HACK» (Eco-Hackathon) у 2022 році (онлайн) *** до 15 грудня 2022 року триває І етап Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» у 2022/2023 навчальному році (заочно) *** 14-16 грудня 2022 року - Всеукраїнський конкурс «Земля – наш спільний дім» (очно) *** до 20 січня 2023 року триває І етап науково-технічного конкурсу «Eкo-Техно Україна» у 2022-2023 навчальному році (заочно) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) ***


Четвертий день Всеукраїнського форуму юних екологів у Дитячому центрі «Молода Гвардія»

17 травня, у четвертий день Всеукраїнського форуму юних екологів у Дитячому центрі «Молода Гвардія» Одеським обласним гуманітарним центром було проведено командну гру за темою «Чорне море». У заході взяли участь 12 команд юних екологів.

Гра складалася з 2-х етапів та 4-х завдань. На першому етапі гри команди розділилися на 3 експертні групи, капітани команд отримали завдання та протягом заданого часу групи одночасно вирішували завдання.

  1. «Географічна вікторина» – учням потрібно було знайти відповідні контури країн-сусідок, що розташовані по берегах Чорного моря та розмістити їх на карті-схемі, а також знайти відповідні стяги та пари у національних костюмах країн-сусідок. Картки-завдання містили 4 питання щодо географії Чорного моря, на які необхідно було знайти правильну відповідь.
  2. «Знавці Чорного моря» – юні екологи працювали з картками-завданнями, де необхідно було позначити вірну відповідь. Питання були на знання особливостей біології та екології Чорного моря.
  3. Конкурс листівок «Вітаємо вас на Чорному морі!». На листівці діти відтворювали тему охорони та збереження Чорного моря, раціонального використання його ресурсів, правил поведінки під час відпочинку на морі.

Другий етап гри – творче завдання для всієї команди на тему «Ми любимо Чорне море».

На березі моря діти створювали композицію з піску та природних матеріалів на морську тематику, а також презентували творчо перероблену або складену нову пісню про Чорне море. Діти проявили велику творчу винахідливість та завзятість, і за відведений час всі 12 команд підготували дружні та неповторні виступи. Оцінювалася командна робота, злагодженість виконання та компонент творчості. Переможцями стали 3 команди, які набрали найбільшу кількість балів у конкурсі.

Географічна вікторина

Дружня команда

Знавці Чорного моря

Команди у творчому пошуку

Конкурс листівки

Пісня про море

Цікаві композиції з піску та черепашок

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар