Тиждень знань з безпеки життєдіяльності в Полтавському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


Тиждень знань з безпеки життєдіяльності в Полтавському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді

Наразі одним із важливих елементів у підготовці дітей до самостійного життя є озброїти їх знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я.

З 11 до 15 листопада на базі Центру було проведено тиждень знань з безпеки життєдіяльності. У рамках тижня для вихованців та педагогічного колективу закладу організовані різноманітні заходи, основною метою яких було формування у дітей свідомого ставлення до свого життя та здоров’я; популяризація  серед учасників заходів основних правил безпечної поведінки;  розвиток  життєвих навичок, які мають важливе значення для безпеки у повсякденному житті.

Для вихованців гуртків 11 листопада була організована зустріч з представниками Національної поліції України, які пояснили дітям правила дорожнього руху, як убезпечити себе від аварійних ситуацій. Захід пройшов у формі бесіди з елементами гри. Діти активно спілкувалися з поліцейськими та показали високий рівень обізнаності.

Цього ж дня для усіх охочих гуртківців проведено інформаційну годину з тренером обласного молодіжного центру Панченко Наталією на тему «Моя безпека в інтернеті». Під час зустрічі діти активно обговорювали проблеми, з якими вони зустрічаються під час користування інтернетом та соціальними мережами. Обговорили шляхи, як захистити себе від небажаних наслідків спілкування у мережі, як боротися з хейтерами та протистояти булінгу в інтернеті.

Вихованці гуртків «Юні рослинники» (керівник Велика Я.О.) та «Творча майстерня» (керівник Рись О.О.), а також педагогічний колектив Центру відвідали музей історії пожежної охорони. Під час екскурсії всі мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежних та способи гасіння пожеж. Мали змогу ознайомитися з технікою та устаткуванням. Під час зустрічі зверталася  увага на  причини  виникнення пожеж, їх запобігання та дії людини під час пожежі.

Для колективу закладу 13 листопада представниками Полтавської обласної організації Товариства Червоного Хреста України було проведено майстер-клас з надання першої допомоги. Програмою заходу було передбачено розгляд таких питань: дії під час серцево-легеневої реанімації; допомога при втраті свідомості; правила виклику швидкої допомоги; травми (переломи, забій, кровотечі); перша допомога при опіках.

«Центр дружній до підлітків «Альтаїр» Полтавського обласного благодійного фонду «Громадське здоров’я» 14 листопада стали гостями закладу. З вихованцями гуртків працював консультант зі здорового способу життя, соціальний працівник Володимир Ходунай. Тема зустрічі – «Стосунки у підлітковому віці». Під час заходу обговорювали проблеми міжособистісного спілкування у підлітковому віці та статевого виховання.

У рамках тижня керівниками гуртків проведено різноманітні пізнавально-розважальні заходи: брейн-ринг «Наша безпека у наших руках» (Костюк О.А.), година спілкування «Правила безпечного інтернету» (Солодка Н.П.), гра «Моя безпека» (Шеремет В.В.), конкурс плакатів та стінгазет «Я і моя безпека» (Петренко В.Ю., Марченко О.В.), бесіди «Корисні підказки. Безпечний двір», «Безпека на дорозі», «Правила пожежної безпеки», «Використання хімічних речовин у побуті».

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар