VІІ Всеукраїнський турнір юних натуралістів | Національний еколого-натуралістичний центр ЗВЕРТАЄМО УВАГУ НА ЗМІНИ СТРОКІВ ПРОВЕДЕННЯ ТА ПЕРЕВЕДЕННЯ У ДИСТАНЦІЙНУ ФОРМУ РЯДУ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МАСОВИХ ЗАХОДІВ, ЗАПЛАНОВАНИХ НА БЕРЕЗЕНЬ-ТРАВЕНЬ 2020 РОКУ, ЩО ОПРИЛЮДНЕНІ В ЛИСТІ НЕНЦ ВІД 27.03.2020 Р. № 91. СЛІДКУЙТЕ ЗА НОВИНАМИ *** до 13 квітня 2020 року триватиме відкрите оцінювання відеопрезентацій учасників ІІ етапу Всеукраїнської інтернет-олімпіади "Крок до знань 2020" *** до 12 травня 2020 року триває прийом заявок в електронному вигляді на кращий проект квітника чи ландшафтної композиції Всеукраїнського конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна» (заочно) *** до 1 червня 2020 року триває прийом анкет для участі в Педагогічній он-лайн олімпіаді для майбутніх здобувачів вищої освіти за спеціалізацією «Позашкільна освіта» (заочно)


VІІ Всеукраїнський турнір юних натуралістів

Національний еколого-натуралістичний центр за підтримки компанії з 10 по 12 березня 2020 р. провів VІІ Всеукраїнський турнір юних натуралістів з метою пошуку і підтримки талановитої молоді, розвитку творчих здібностей учнів 8-11 класів, які виявляють стійкий інтерес до занять наукою, підготовки їх до участі у всеукраїнських та міжнародних інтелектуальних змаганнях для старших школярів

В очному фінальному етапі Турніру взяли участь 9 команд, які представляли Вінницьку, Дніпропетровську, Житомирську, Сумську, Харківську, Херсонську та Хмельницьку області.

Перемогу в турнірі виборола команда ХФТЛ Херсонського фізико-технічного ліцею Херсонської міської ради.

ІІ місце посіла команда КОН-ТіКі Конотопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Конотопської міської ради Сумської області. ІІІ місце – команда Гринвіч Вінницької обласної станції юних натуралістів.

А також призами ТОВ «УкрХімАналіз» відзначене ІV призове місце, яке посіла команда «Маківка» Томаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Томаківської селищної ради Дніпропетровської області.

ТОВ «УкрХімАналіз» багаторічний партнер турніру. Особисто опікується створенням призового фонду турніру Чеканов Максим Олександрович, директор з розвитку бізнесу компанії, старший науковий співробітник відділу біомедичної хімії Інституту молекулярної біології і генетики НАН України, кандидат хімічних наук.

https://photos.google.com/share/AF1QipN1KxGXfAoPQb9eAxDc3xT8u-svdgXdlj20Zg9SSxbSbg1Pts2Tz07HEQXwxixFUg?key=TW0zY2x0NlgyaEtjcFpjaGZSMGpsVGlTd0FEbXZn

 

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар