Новини науки: Скільки думок пролітає в голові людини кожен день? | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


Новини науки: Скільки думок пролітає в голові людини кожен день?

Канадські вчені розбили уявний потік думок на окремі складові і підрахували, скільки думок проноситься в голові людини щодня. Результати дослідження були опубліковані на сторінках журналу Nature Communications.
Джулі Ценг і Джордан Поппенк з Королівського університету Канади створили технологію, що дозволяє визначати межі між окремими думками на мапі активності головного мозку людини.
Метод аналізу візуалізацій мозкової активності, представлений вченими, показав, що є специфічні патерни-шаблони, які мозок генерує всякий раз, коли переключається між окремими думками.
“Схожі патерни мозок створює і для окремих думок. Нам вдалося розшифрувати деякі з них, але в цілому ідентифікація думок по цих патернах виглядає так само складно, як спроби вивчити нову мову з нуля. Занадто багато слів, занадто багато комбінацій. Тому ми пішли іншим шляхом – ми почали з вивчення “пунктуації” цієї мови, тобто, визначили межі між думками “, – говорить Ценг.
Порахувавши переходи між думками, виявлені на візуалізаціях мозкової активності добровольців, які взяли участь в дослідженні, вчені з’ясували, що в день в голові у середньостатистичної людини проноситься приблизно 6200 різних думок. Це можуть бути як думки в стилі “Що з’їсти на вечерю”, так і більш комплексні.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар