На Рівненщині проведено Всеукраїнський юннатівський челендж до Міжнародного дня захисту дітей | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 17-19 серпня 2022 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (змішана форма) *** серпень-вересень 2022 року - фінал Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт» у 2021-2022 навчальному році (дистанційно) *** вересень-жовтень 2022 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (про форму проведення буде додаткове повідомлення) *** 17-24 жовтня 2022 року - Курси підвищення кваліфікації для заступників директорів закладів позашкільної освіти (змішана форма) ***


На Рівненщині проведено Всеукраїнський юннатівський челендж до Міжнародного дня захисту дітей

В рамках екскурсійної програми «Світ дивовижної природи», з метою оздоровлення, організації дозвіллєвої діяльності учнівської молоді Рівненської області, виховання екологічної культури, дбайливого ставлення до природи у комунальному закладі «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради пройшли заходи, присвячені Міжнародному дню захисту дітей.

Заходи розпочалися з вітального слова ВОРОБ’Я Володимира, директора комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради, який розповів про юннатівський рух на Рівненщині та запросив уснів Великожитинського ліцею Шпанівської сільської ради Рівненського району, учасників екскурсійної програми, до Всеукраїнського юннатівського челенджу, ініціаторами якого виступили юннати Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

ЛОБЧУК Микола, радник голови Рівненської обласної ради, підтримав учасників заходу та побажав миру та не втрачати бажання взаємодії з природою. ОМЕЛЬЧУК Олександр, керівник гуртків закладу, розповів важливу інформацію про символічність голубів. Його розповідь доповнила БОБРОВСЬКА Валентина, завідувач відділу біології та валеології, яка поділилась біблійними історіями, пов’язаними з птахом.

35 учасників челенджу випустили в небо білих голубів – символ миру, єдності та духовної чистоти, після чого мандрували екологічною стежкою по території Станції.

Цікаві екскурсії захопили учнів Радивилівського ліцею №1 Радивилівської міської ради Дубенського району, на яких вони познайомилися з мешканцями живого куточка, вивчали лікувальні властивості рослин на колекційній ділянці, побували в квітковій та овочевій теплицях, на пасіці та голубівні.

Безцінним сюрпризом для дітей стали майстер-класи «Сувенірна майстерня», «Паперопластика», «Флористика», під час яких вони виготовили подарунки власними руками.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар