На Полтавщині відбувся обласний семінар-практикум | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** вересень 2025 року – червень 2027 року - реалізація Всеукраїнського просвітницько-інформаційного проєкту «ЛісОСВІТА: навчай-надихай-захищай!» (дистанційно) *** 27 - 28 серпня 2026 року - Всеукраїнський навичковий форум «Юні нобеліанти» (очно) *** 23 - 25 вересня 2026 року - фінал Європейського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» (онлайн) *** до 25 вересня 2026 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс робіт юних фото- та відеоаматорів, блогерів «Моя країна – Україна!», присвячений Дню Незалежності України (заочно) *** 27 - 29 жовтня 2026 року -фінал Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв закладів загальної середньої та позашкільної освіти (онлайн) *** жовтень-листопад 2026 року - фінал Всеукраїнського фестивалю екзотичних рослин «Exotic Flora Fest» (очно) *** до 5 листопада 2026 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс для закладів дошкільної освіти та інших інституцій дошкільного дитинства «Дитячий міні-город: від насінини до плодів» (заочно) *** 10 - 30 листопада 2026 року - фінал Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл» (заочно) *** до 15 листопада 2026 року - подання матеріалів до Всеукраїнського конкурсу «Птах року 2026: Лиска» (заочно) *** до 30 листопада 2026 року - подання матеріалів на участь в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2026 році (заочно) *** грудень 2026 року - ІІ етап Всеукраїнського конкурсу проєктів озеленення «Культура домівки» у 2026 році (заочно) ***


На Полтавщині відбувся обласний семінар-практикум

10 червня 2021 року Полтавським обласним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді за підтримки Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації, спільно з регіональним ландшафтним парком ,,Нижньоворсклянський” проведено семінар-практикум на тему: ,,Організація дослідницької діяльності з дітьми на територіях рекреаційних установ”.

Учасниками заходу були керівники закладів позашкільної освіти, працівники органів управління освітою, спеціалісти регіональних ландшафтних парків, педагоги-практики. Семінар відбувся на базі регіонального ландшафтного парку ,,Нижньоворсклянський” (с. Лучки Кобеляцької міської ради).
З доповіддю ,, Про організацію науково-дослідницької роботи школярів на території регіонального ландшафтного парку ,,Нижньоворсклянський” перед учасниками семінару виступила Смоляр Наталія Олексіївна, к.б.н., доцент кафедри прикладної екології та природокористування Національного університету ,,Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка”. Досвідом роботи з питань проведення еколого-натуралістичної практики поділилася Біляєва Тетяна Григорівна, вчитель біології Великобудищанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Диканської селищної ради.
Про організацію еколого-просвітницької діяльності в регіональному ландшафтному парку ,,Диканський” присутнім розповіла Черкаська Ірина Сергіївна, директор РЛП ,,Диканський” та фахівці парку.
З інформацією про діяльність гуртків закладів позашкільної та загальної середньої освіти області еколого-натуралістичного напряму в умовах адміністративної реформи в Україні присутніх ознайомила виконувач обов’язків директора Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Сусахіна Людмила Володимирівна.
Про освітню та навчально-методичну діяльність керівника творчого учнівського об’єднання закладу освіти розповіла заступник директора з навчально-виховної роботи Дулій Валентина Олександрівна.
Для учасників заходу були проведені практичні заняття у природі.

До їх проведення долучилися науковці: Смоляр Наталія Олексіївна, к.б.н., доцент кафедри прикладної екології та природокористування Національного університету ,,Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка” і Беседіна Ірина Сергіївна, к.б.н., доцент, керівник гуртка ПОЕНЦУМ.

Кожен учасник семінару-практикуму одержав підбірку методичної літератури, виданої обласним еколого-натуралістичним центром.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар