«Тобі, Україно, наші знання та праця!» | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** липень – серпень 2024 р. - Всеукраїнський огляд на тему «Наші практичні природоохоронні дії в цифрах» у форматі дашборд (заочно) *** 27 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнський навичковий форум «Юні нобеліанти» (очно) *** 28 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (Profi NENC) (очно) *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


«Тобі, Україно, наші знання та праця!»

Осінь – найдорожча серцю хлібна пора. Восени, коли землю вкриває жовте листя, коли зібрано урожай, а комори та стодоли заповнені збіжжям, комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» проводить зліт аграрних трудових об’єднань «Тобі, Україно, наші знання та праця!».

Захід проводився з метою підвищення рівня трудового виховання учнівської молоді та ефективності навчальної і науково-дослідної роботи на шкільних навчально-дослідних земельних ділянках.

Наш край завжди славився своїми чорноземами і людьми, які є великими працелюбами, вміють гарно обробляти землю і вирощувати на ній хороші врожаї. І не дивно, адже саме на Кіровоградщині в 1956 році вперше було створено виробничі учнівські бригади. Перша така бригада була організована в Богданівській середній школі Знам’янського району талановитим керівником, директором школи Іваном Гуровичем Ткаченком. На даний час у зв’язку зі змінами в суспільстві та новими формами і методами господарювання у трудових учнівських об’єднаннях активізується дослідницька робота, налагоджуються зв’язки з вченими та спеціалістами сільськогосподарського виробництва, вихованці досягають високих результатів.

Обласний зліт аграрних трудових об’єднань «Тобі, Україно, наші знання та праця!» розпочався урочистим відкриттям. Учасників заходу привітав Поркуян Олег Вікторович, директор комунального закладу «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді»

Під час заходу проводилась виставка-презентація «Щедрість рідної землі» та відкритий творчий звіт відповідно до умов проведення обласного зльоту учнівських виробничих бригад.

Виставка-презентація «Щедрість рідної землі» оцінювалася за такими критеріями: упровадження інноваційних технологій у практику роботи учнівських виробничих бригад; профорієнтаційна робота, що проводиться учнівськими виробничими бригадами; упровадження результатів дослідів у практику роботи учнівських виробничих бригад; якість оформлення та оригінальність виставки-презентації.

Відкритий творчий звіт поєднував різні жанри мистецтва та оцінювався за такими критеріями: відповідність тематиці Зльоту; виконавська майстерність; оригінальність.

Учасники зльоту демонстрували щоденники дослідницької роботи, натуральні зразки сортів сільськогосподарських культур вирощених юннатами. Експонати відзначалися оригінальністю та досконалістю, кожна виставка стала чудовим вираженням фантазії й уявлення дітей та їх керівників.

Представлені матеріали підтвердили ефективність форм та методів реалізації завдань трудового виховання, прагнення до активних дій з впровадження інноваційних технологій у практику роботи учнівських виробничих бригад, підвищення творчої активності вихованців.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76
  • a200m
  • ngopibet
  • ngopibet
  • dewa288
  • ngopibet